EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach zasilań, aktualności i nowości.
By D_Waper
#1923267
Wcale nie tak dawno temu Lost Vape przedstawił nam inne zasilanie, o podobnej nazwie. Thelema Quest 200W, w bardzo krótkim czasie zyskała liczne grono fanów. Nie każdy jednak potrzebuje aż takiego zapasu mocy i baterii. Dla osób szukających czegoś bardziej kompaktowego powstała Thelema Solo 100W!
Obrazek


Specyfikacja:

Obrazek


Kolorystyka:

Obrazek

Wersji kolorystycznych jest wiele, także na ich brak nie można narzekać.Budowa:

Obrazek

Całość wygląda schludnie i prosto; nie ma tutaj niepotrzebnych udziwnień. Dokładnie tak, jak starsza siostra, tylko skrócona o szerokość jednego akumulatora. Osoby którym Cyborg nie przypadł do gustu, powinny być zadowolone!

Obrazek

Z racji na mechanizm "c-frame", całość powinna być trwała. Zazwyczaj pierwszym elementem, który ulega zniszczeniu jest klapka od akumulatorów. Tutaj tego problemu nie ma, bo ta nie jest mocowana na zawiasie.

Obrazek

Przez zastosowanie akumulatora 21700 (sprzedawany oddzielnie) producent mógł sobie pozwolić na umieszczenie w zasilaniu elektroniki, która uzyskuje maksymalnie 100W mocy. Jednak fakt ten powoduje, że całość jest nieznacznie większa.Elektronika:

Obrazek

Mimo faktu, że Lost Vape słynęło z stosowania elektroniki DNA od Evolv. Ich autorski chipset przyjął się na rynku bardzo dobrze. Zdecydowana większość recenzentów jest zadowolona z jego dokładności, a podaż mocy na grzałkę jest prawidłowa.

Obrazek

Interfejs jest czytelny, jednak trzeba mieć na uwadze, że zawiera więcej niż podstawowe informacje, tym samym będzie tam "ciaśniej". Sam wyświetlacz jest duży i czytelny, także o widoczność nie będziecie się musieli martwić.W pudełku:

Obrazek

Zasilanie występuje też w zestawie z parownikiem.Podsumowanie:


Jeżeli szukacie niewielkiego zasilania na jeden akumulator, to warto zainteresować się Lost Vape Thelema Solo 100W. Prosta budowa, sprawdzona elektronika i dobre wykonanie; to właśnie dzięki tym trzem rzeczom Thelema wskoczyła na szczyt mojej listy zakupowej.

Więcej na temat Lost Vape Thelema Solo 100W możecie przeczytać tutaj: https://lostvape.com/product-item/thelema-solo-100w-kit/.
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1923268
niby spoko, podoba się - ale lost vape mimo ze ''premium'' to mocno średnio mu ufam, i chipsetowi z palca. Być może teraz działa i nie stwarza problemu...ale może za msc lub dwa- tak.
Paranormal dna- okropieństwo- klapka bateri, wyswietlacz, check battery mimo 100 %...
sirius ? fajny był- do czasu aż prawie mi ręki nie urwało... zaczął sie grzać bardzo mocno mimo ze nie uzywałem go w danej chwili.

Jak to mówią, premiera jest dla ''zapaleńców'' poczekam na pierwsze recenzje o ile sie pojawią.

Btw cena pomiedzy dużą a małą thelmą jest znikoma.

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Blotto RTA Single Coil, można powiedzieć, że nares[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.