EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Dragonow82
Witam serdecznie.
Z racji że mój stary sprzęt powoli siada - przydałoby się kupić coś nowego w skład starego sprzętu wchodzi min:
KANGERTECH SUBOX SUB BOX MINI 50W - padł przycisk "-"
Vamo chyba v5
starusienka podróbka nemezisa
solidny zapas baterii 18650 i 18350

do tego parowniki jak :
kayfun 3.1 clone (x2 ale jeden się upiekł jak w plecaku nemezis się odblokował, dopiero w pracy zobaczyłem że upiekł plastik sobie w środku)
parownik z suboxa
jakiś kolejny kayfunek ale nazwy nie pamiętam

Niestety sprzęt przeżył dość dużo i pada (vamo jeszcze działa - ale nie nie każdy parownik "łapie" )

To jaki sprzęt obecnie do 250-300 pln warto kupić ( prezent na święta).
Chodzi mi o parownik + mod/box
Parownik z możliwością używania własnych grzałek ( mam ich naskubane jeszcze na jakieś 2-3 lata i zapas bawełny ;) )
a zupełnie wypadłem z rynku i nazw

liquidy - domowej produkcji - od 0 do jakiejś 4.
Zależy na średniej chmurze (nie musi być komin pancernika w czasie pościgu) i prostej obsłudze (oprócz własnych grzałek)

Pozdrawiam

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Blotto RTA Single Coil, można powiedzieć, że nares[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.