EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1923033
Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w ostatnie trendy na rynku. Czy Vandy Vape Pulse AIO będzie warty uwagi? Zobaczymy.

Ostatnio szum wokół Vandy Vape trochę ucichł. Przez ostatnie miesiące nie wydali nic wartego szerszej uwagi, ale Pulse AIO wraz ze swoimi możliwościami zasługuje na odrobinę czasu antenowego. Producent przygotował szereg możliwości.

Specyfikacja i zawartość opakowania:
Obrazek

W pierwszej kolejności rzuca się w oczy fakt, że pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów Vandy Vape Pulse AIO zasilany jest pojedynczym akumulatorem 21700 (producent dorzuca adapter na 18650 do zestawu). Dodatkowo będąca już standardem możliwość ładowania poprzez port USB-C. Zakres mocy w którym operuje urządzenie to 5-80W co powinno być w zupełności wystarczające jak na obecne standardy. Vandy Vape oprócz kartridża na grzałki dedykowane dorzuca do pudełka również bazę RBA, która powinna bardzo zainteresować fanów własnoręcznie kręconych grzałek.

Obrazek

Grzałki:
Zasób oferowanych przez producenta zespołów grzewczych jest bardzo szeroki. Powinien zadowolić fanów mocnego zaciągania dopłucnego (DL) oraz zwolenników klasycznego metodą usta -> płuca (MTL).

Obrazek

Nalewanie płynu:
Uzupełnianie liquidu odbywa się w sposób znany z innych urządzeń tego typu. Użytkownicy DotAIO tak jak ja mogą pamiętać jak potrafiło być to irytujące w kwestii zapowietrzania się i oddawania nadmiaru płynu, niestety dla mnie to pierwszy minus Vandy Vape Pulse AIO.

Obrazek

Baza RBA:
Czas na omówienie wspomnianej wyżej bazy do własnoręcznego kręcenia grzałek. Nie jest zbyt obszerna co nie pozwoli nam na zbudowanie bardzo dużej grzałki, której celem mógłby być cloudchasing. Jednak powinna być w zupełności wystarczająca dla fanów zaciągania usta -> płuca czy delikatnego zaciągania się bezpośrednio do płuc.

Obrazek

Warianty kolorystyczne:
Vandy Vape przygotowało sześć wariantów kolorystycznych w barwach typu „oszronione”. Na pewno jest to dosyć ciekawy zabieg co pozwoli użytkownikom zwrócić uwagę na nietypowe barwy urządzenia.

Podsumowując uważam, że Vandy Vape Pulse AIO może być ciekawym graczem na rynku w urządzeniach typu AIO czy PODMOD. Przyciąga uwagę nietuzinkowym wyglądem, a producent oferuje sporo możliwości spersonalizowania użytku. Każdy użytkownik e-papierosów powinien znaleźć w nim coś dla siebie.

Firmę SXmini pewnie większości z Was już dobrze z[…]

Jaką szpulę wybrać? (Oporność)

Ktoś mi powie jaką szpulę wybrać? Nie za bardzo ro[…]

Blotto 1.5 RTA to kolejny atomizer od dobrze nam z[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.