EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By ZapKarol
#1922944
Obrazek

Już wielokrotnie zaznaczałem, że nie jestem fanem reanimowania znanych urządzeń przez producentów. Tym razem jest to wymuszone nowym atomizerem. Czy Voopoo Drag 3 TPP-X to delikatny krok naprzód? Sprawdźmy.

Specyfikacja:
Obrazek

Atomizerem znany z odświeżonych wersji Drag S/X, czyli S/X Pro. Pierwsze wrażenia wśród użytkowników są całkiem pozytywne. Zdecydowane pochwały otrzymuje przebudowany system zalewania, który znajduję się na boku atomizera w jego górnej części.

Zespoły grzewcze:
Obrazek

Tutaj nie mamy żadnej zmiany. W Drag 3 TPP-X dostajemy znane z poprzednich generacji grzałki typu DM. Ich odbiór jest dosyć specyficzny. Konsumenci je uwielbiają albo nienawidzą, ciężko znaleźć opinie, która będzie wyważona.

System uzupełniania płynu:
Obrazek

O systemie zalewania pisałem wyżej więc nie będę się powtarzał.

Wersje kolorystyczne:
Obrazek

W przypadku dostępnych kolorów nie mamy żadnej rewolucji. Voopoo stawia na stonowane wersje kolorystyczne skierowane do użytkowników, którzy nie szukają przesadnych kolorów.

Innowacje:
Obrazek
Obrazek

Voopoo Drag 3 TPP-X w końcu zaoferuje konsumentom to o co proszono od dawna. Uniwersalny deck z gwintem 510, który pozwoli na używanie również aotmizerów na grzałki PNP oraz bazy RBA.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.