EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1922702
Rynek e-papierosów ma trochę wspólnego z modą. Co jakiś czas musimy zatoczyć koło. Widać to najlepiej po popularności PODów oraz coraz szerszej ekspozycji e-papierosów jednorazowych. Na ten rynek wchodzi Smok VVOW. Czy warto? Sprawdźmy.

Specyfikacja:
Obrazek
Smok VVOW jako e-papieros jednorazowy nie będzie nam oferował niczego szczególnego. Zakres mocy 5-7W będzie zdecydowanie odpowiedni w takim urządzeniu, bo nie powinien zbyt mocno obciążać skromnego akumulatora w postaci 500mAh i pozwolić na względny komfort użytku.

Zabezpieczenia:
Obrazek
Nawet w tak skromnym urządzeniu producenci muszą zaimplementować jakieś dodatki. W przypadku Smok VVOW otrzymujemy powiadomienia poprzez diodę LED.

Ilość zaciągnięć:
Obrazek
W segmencie tego typu urządzeń bardzo dużą uwagę zwraca się na oferowaną przez dane urządzenie ilość zaciągnięć. Korzystałem z podobnych urządzeń od innych producentów i deklarowana przez producenta ilość mieści się w średniej.

Oferowane smaki:
Obrazek
Smaki zaproponowane przez Smoktech w urządzeniu VVOW są całkiem przyjemne. Znajdziemy wśród nich wiele owocowych, rześkich smaków, ale bardzo dużym minusem jest brak jakiegokolwiek smaku tytoniowego co na pewno odbije się negatywnie.
Siema mam problem z lq

Sytuacja wygląda tak że chce zrobić swój własny lq[…]

Grzałki a kompatybilność

Dzień dobry, mam takie pytanie do Was.Posiadam smo[…]

Wotofo Profile PS Dual Mesh został stworzony przy […]

Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.