EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BASEDPOZIOMKA
#1920650
Witam mam problem, mój voopoo vinci x leżał w szafce ok 3 miesięcy. Po jego włączeniu pojawil się komunikat check atomzier. Więc stwierdzilem ,że grzałka padła i ,że ją wymienie po założeniu nowej grzałki (wygląda całkiem inaczej niż ta stara) mam komunikat "low power". Kiedy klikam power mam komunikat "atomizer short". Nie wiem co mam zrobić POMOCY :( :(
By Mystics91
#1920744
BASEDPOZIOMKA pisze:Witam mam problem, mój voopoo vinci x leżał w szafce ok 3 miesięcy. Po jego włączeniu pojawil się komunikat check atomzier. Więc stwierdzilem ,że grzałka padła i ,że ją wymienie po założeniu nowej grzałki (wygląda całkiem inaczej niż ta stara) mam komunikat "low power". Kiedy klikam power mam komunikat "atomizer short". Nie wiem co mam zrobić POMOCY :( :(

Ja bym spróbowała poszukać instrukcji obsługi, bo to jak widać bardzo dziwny i specyficzny sprzęt, żeby nie nazwać go inaczej.
By XxKTBSxX
#1922515
Witam, wiem że pytanie było zadane kilka miesięcy temu ale istotne może być uzasadnienie rozwiązania na przyszłość. Jeśli vinci X ukazuje komunikat "atomizer short" gdzieś w sprzęcie robi się zwarcie (możliwe że pod grzałką na pinie ze względu iż wypływa delikatnie płyn z tanku pod grzałkę. Wystarczy przetrzeć papierem lub chusteczką i powinno ustąpić ale niestety nie wiem sam jakie jest rozwiązanie problemu z komunikatem "low power"
By Adam654
#1922518
Witam jestem nowy i mam pytanie odnośnie latającej chyba bateri w drag s. Ogólnie niedawno mi spadł i teraz jak nim lekko potrząsne to czuć jak coś lata, wie ktoś jak można to naprawić i czy coś poważnego może się stać, typu epapieros wybuchnie.
Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2021, 13:21 przez Adam654, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Jarrett
#1922671
BASEDPOZIOMKA pisze: Kiedy klikam power mam komunikat "atomizer short".

Mam podobny problem. Posiadam Vinci x2, dwa ogniwa 3500 i 2600 mAh, grzałka PnP-VM6 0,15Ohm. Przy większym ogniwie ten problem nie występuje jednak gdy zmienię na mniejsze wraz z upływem poziomu baterii problem się pojawia. ??

Czy ktoś zna odpowiedz ? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.