EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Martyna_
#1922490
Obrazek

Vandy Vape w końcu zdecydowali się na wypuszczenie na rynek kolejnej wersji Kylina M RTA. Kylin M Pro RTA to przede wszystkim poprawki kosmetyczne oraz utrzymanie jakości smaku i wielkości chmury poprzednika. Mesh w RTA to wciąż jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Jak parownik prezentuje się z bliska?

Specyfikacja

Obrazek

Wymiary: 24,2/27,2 x 33,35 mm
Waga: 181 g
Pojemność: 6/8 ml
Zespoły grzewcze: mesh

Kolorystyka

Obrazek

Kylin M Pro RTA jest dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Co ciekawe, do wyboru są aż trzy odcienie szarości – gwarantuje to możliwość dopasowania do większości zasilań obecnych na rynku. Vandy Vape, klasycznie, w formie!

Charakterystyka

Obrazek

Kylin M Pro RTA to głównie zmiana wizualna względem Kylina M RTA. Nowy parownik jest odrobinę niższy, ale zastosowano w nim zdecydowanie wyższe szkło, dzięki czemu znacznie zwiększono jego pojemność.

Obrazek

Airflow, który był jednym z głównych atutów Kylina M RTA, tutaj także znajduje się na górze. Eliminuje to ryzyko wycieków liquidu przy niedokładnym wickowaniu. Jest jednak skonstruowany inaczej, w bardziej klasyczny sposób.

Obrazek

Odgórne napełnianie liquidem to już klasyka. Wystarczy obrócić top cap o 90°, aby dostać się do otworów na płyn.

W pudełku

Obrazek

W opakowaniu znajdziemy atomizer, woreczek z akcesoriami, instrukcję obsługi, aż cztery grzałki z kanthala A1 (dwie o oporności 0,15 Ω i dwie 0,2 Ω), bawełnę i zapasowe, mniejsze szkło.

Podsumowanie

Kylin M Pro RTA zapowiada się na kolejny hit od Vandy Vape. Parowniki RTA na grzałki typu mesh są wciąż poszukiwane, ale często trudno się je wickuje, przez co marnuje się dużo liquidu. Kylin M Pro RTA eliminuje ten problem dzięki zastosowaniu górnego przelotu powietrza. Nowa wersja meshowego Kylina to doskonała opcja dla użytkowników EIN poszukujących bardzo dobrego smaku i prostoty użytkowania. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

http://www.editer.pl/fotka/23f5b4fe78[…]

smok mag grip nie słucha się

odzyskałem ostatnio smoka mag grip, z tym że nie d[…]

Akumulator

Hej, kupiłem dziś akumulator w e dym'ie INR 18650 […]

Problem z Ursa Nano

Cześć, jakiś miesiąc temu dostałem w prezencie pod[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.