EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Domisio
#1922475
Kupiłem niedawno zestaw Geekvape Aegis Legend 2 L200 + Z (Zeus) Sub Ohm Kit, w zestawie były dwie grzałki serii Z (0,2Ohm 70-80W i 0,25Ohm 45-57W). Problem w obydwu był taki sam, bardzo szybko się przepaliły (brak smaku, szczypie w gardło, posmak znany ze przepalonej grzałki). Jedna i druga wytrzymały jakieś 4-5 dni, co dla mnie jest bardzo krótkim czasem. Paliłem na odpowiedniej mocy, nie robiłem niczego co mogłoby spowodować tak wczesne przepalenie. Wcześniej używałem Smoka TFV16 i grzałki trzymały mi spokojnie jakieś 2 tyg, nawet więcej. Nie jest to chyba normalne, że grzałki od Zeusa tak szybko się przepalają? Jaka może być tego przyczyna?
Awatar użytkownika
By Pesio
#1922478
Go Bears to raczej dobra marka, ale większość premixów jest słodzona, cukier się spala, robi syf na grzałce, który się pali i nie przepuszcza płynu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Domisio
#1922479
Rozumiem, spróbuję innego Premixa, ale to trochę irytujące, bo przy tym samym premixie od Go Bears na Smoku trzymało ponad 2 tyg, a tutaj taka kicha po paru dniach.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1922480
Grzałka grzałce nie równa. Jeżeli to słodki płyn, to jest pewnie też gęsty, czyli np 70/30 i tu dodatkowo może być problem z transportem, że zanim zaciągnie płyn, to nośnik zaczyna się przypalać.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.