EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Martyna_
#1921447
Odkąd parę lat temu zaprzestano sprzedaży e-papierosów przez Internet, ludzie przestali pytać w sieci o to, jak rzucić palenie papierosów za pomocą EIN. Po co pytać, skoro i tak nie uzyska się odpowiedzi? Wtedy wzrosła rola sprzedawców w vape shopach. Często właśnie u nas szuka się odpowiedniego rozwiązania, aby przestać śmierdzieć popielniczką i polepszyć stan swojego zdrowia. I aby firanki w salonie odzyskały dawną biel. Ale czy sprzedawca w vape shopie rzeczywiście pomoże wam rzucić palenie?

Vape shopy oferują pewną specyficzną atmosferę. Poza zakupem sprzętu lub liquidu ludzie przychodzą tutaj po porady, po pomoc sprzętową, a czasami zwyczajnie porozmawiać. Ważną rolą jest jednak również przekonanie maruderów, że warto spróbować zmienić nawyk z palenia tytoniu na coś mniej szkodliwego. Całkiem często zdarzają się u nas pytania "czy to rzeczywiście pomaga?", "czy zastąpi mi papierosy?". A my odpowiadamy.

Kiedy natknęłam się na tegoroczne badania dotyczące sprzedawców w vape shopach jako doradców w rzucaniu palenia (znajdziecie je tutaj: https://escholarship.org/content/qt3d92 ... 92d65q.pdf), pierwszą moją myślą było: oczywiście, że jesteśmy doradcami! Jakże by inaczej? Znamy branżę EIN od podszewki, wielu z nas wygrało z nałogiem tytoniowym dzięki e-papierosom. Pozytywne konsekwencje zdrowotne podamy wam obudzeni z głębokiego snu o trzeciej w nocy. Zimą.

Pojawia się jednak jeden zasadniczy problem. Choć sporo z nas zna badania dotyczące korzyści wynikających z użytkowania EIN versus analogowych papierosów, rzuciło palenie i na własnym przykładzie opowie wam o tym, co tak naprawdę zmienia się w kwestii kaszlu palacza, mimo wszystko nie zastąpimy lekarzy. Pomożemy wam wybrać odpowiedni dla waszych potrzeb sprzęt. Pomożemy w wyborze stosownego liquidu. Dobierzemy sensowną grzałkę. Nie odpowiemy jednak na pytanie, czy e-papierosy pomogą wam z nałogiem tytoniowym tak samo, jak pomogły nam. Czy macie wystarczająco silną wolę i czy branża vape was porwie.

Czy e-papierosy są mniej szkodliwe niż papierosy analogowe? Tak. Uważam, że doradcami jesteśmy niezłymi. Ale lekarzami nie jesteśmy.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1922258
Sprzedawca-doradca w sklepie z EIN ma ogromną rolę w zwalczaniu nałogu palenia.
Pomoże dobrać pierwszy zestaw, zaproponuje odpowiedniej mocy i smaku liquidy. Pomoże i później, gdy trzeba będzie modyfikacji.
Pomoże też, gdy usłyszy o różnych objawach związanych czy to z zaprzestaniem palenia, czy z wapowaniem.
A w przypadku niepokojących objawów co zrobi? To, co najlepsze w tej sytuacji, czyli

skieruje klienta do lekarza.

I tego należy się po dobrym sprzedawcy-doradcy spodziewać.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.