EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921726
VapX Meteor 510 to dzieło firmy o tej samej nazwie, która zadebiutowała stosunkowo niedawno. Zobaczmy czy Meteor ma szansę konkurować z innymi urządzeniami.
Obrazek
Specyfikacja

Wymiary: 80 × 42 x 29 mm

Materiał obudowy: plastik + metal + eko-skóra

Zasilanie: wbudowana bateria 2000mAh

Moc wyjściowa: 5 - 80W

Zakres napięcia: 0.5 - 8.0V

Prąd: 40A

Tryb pracy: VW, TC ( NI200, SS, TI), TCR, VPC, BYPASS

Zakres temperatur: 200 ℉ - 600 ℉ / 100 ℃ - 315 ℃

Wspierana rezystancja: 0,08 - 3,0 Ω

Zabezpieczenie: niska / wysoka rezystancja, przegrzanie, zwarcie, przeładowanie /nadmierne rozładowanie

Typ złącza: stal 510, pozłacane styki, sprężyna

Ekran / przekątna: kolor, 0,96 "
Ładowanie: Typu-C + na spodzie, prąd ładowania w pierwszym przypadku 2A
Kolorystyka
Obrazek
Meteor jak na ten moment dostępny jest w trzech kolorach, czerwony, czarny oraz gunmetal. Brakuję czegoś dla fanów koloru srebrnego, jednak nie jest to chyba aż taki problem.

Budowa

W pierwszej chwili, gdy patrzy się na Meteora, mamy wrażenie, że, to właśnie firma Geekvape wydała właśnie nowy sprzęt, lub remaster Aegisa Solo, VapX bez wątpienia sugerowało się na właśnie na sprzętach tej firmy.
Obrazek
Meteor różni się od np. Aegisa Solo i to znaczenia, wymiarami. Mimo to MOD jest poręczny i dobrze leży w dłoni.
Obrazek
„Lądowisko” bo tak producent nazywa miejsce na atomizer, zmieści parownik o średnicy 26 mm, wykonano je ze stali z niewielkim zagłębieniem wokół niego. Zabieg stworzenia zagłębienia służy zapewne do zatrzymywania potencjalnych wycieków.
Obrazek
Panel kontrolny jest na bocznym korpusie, z przodu umieszczono duży przycisk power. Tuż pod złączem ładowania, zakrytym silikonową wtyczką.

Funkcje

VapX Meteor 510 oprócz standardowych funkcji typu VW, TC (NI200, SS, TI), TCR, VPC, BYPASS, posiada standard IP68.
Obrazek
Dodatkowym smaczkiem i gratką jest możliwość zakupu oddzielnie, stacji dokującej, tak dokładnie jest to stacja, w której możemy naładować w zaledwie 10 minut naszego moda.
Obrazek
Ciekawe rozwiązanie i myślę, że, może się przyjąć.

Podsumowanie

Meteor jest ciekawym urządzeniem, z fajnym wyglądem, czy martwi mnie to, że, wzorowali się na Geekvape ? Nie, wręcz przeciwnie, dla mnie jest to nawet na plus. Jedyne co może martwić to wbudowana bateria, z chęcią zobaczyłbym ten sprzęt na wymienne akumulatory.

Cena

Vapx Meteor 510 będzie nas kosztował 49$, myślę, że, cena adekwatna do tego, co otrzymujemy, przyjemny MOD z IP68 osobno za 18$ możemy dokupić bazę ładującą i nasz sprzęt w 10 minut będzie ponownie gotowy do działania.
Obrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.