EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By warmik
#1921236
Hej,
jakoś nic nie znalazłem o tym - moim zdaniem - świetnym parowniku. Dla mnie to "zlepek" juggerknot mini i juggerknot V2 . Z mini baza na 1 grzałkę z V2 górny cap (napełnianie). Posiadam mini w mojej kolekcji i uważam go za jednego z lepszych smokowców. Do V2 nie przymierzałem się, bo jestem zwolennikiem jedno grzałkowców. Budowa setapu jest banalna, przycinasz wsadzasz i jazda. Optymalna średnica to 3.5mm, nóżki przycięte na 4 lub 5 mm ( to już indywidualne preferencje). Ciekaw jestem waszych setapów.. Przelot powietrza w porównaniu z mini jest trochę mniej restrykcyjny, nic nie świszczy, piszczy - jak ma to miejsce w mini , nawet jak zmniejszymy przepływ jest cicho. Średnica to 25 mm, wysokość z ustnikiem "cyckiem" to 45 mm, a standardowym to 43 mm. Pojemność ze szkłem prostym 3.5ml ( w wersji silikon zmniejsza nam do 2ml), a już z bubble mamy do dyspozycji 4.5ml. Przychodzi do nas w pudełku, gdzie mamy zestaw uszczelek, śrubokręcik ( po cholerę oni go dodają, to takie małe niebieskie g**no)dodatkowe śrubki, parownik, dodatkowy ustnik , bubble glass, i vape band, żadnych grzałek, bawełny - takie minimum. Przez krótki czas można go było kupić na ich stronie w różnych cenach. Pierwsza była 40 $, po po paru dniach 45$ i ostatnia 49$ aż do wyprzedaży. Kolory dostępne to : SS, Black, Gunmetal, Gold i Matte Black. Napełniamy go po odkręceniu capa przez uszczelkę, którą mamy zapasową w zestawie.
Obrazek. Na koniec dodam, że baza pomieści grzałki o średnicy 4,5mm.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.