EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By erol
#1910573
Używam Aspire Vivi Nova-S z eleaf istickiem 20W, ale wyrabia mi sie gwint w tym eleafie i pewnie za chwilę pójdzie do kosza. Co kupić zamiast tego? Vivi Nova-S ma dziurki do zasysania powietrza pod spodem, zaraz nad gwintem a z kolei istick ma wyżłobione rowki obok dziurki więc całość się uzupełnia. Zauważyłem że wszystkie te nowe 200 watowe cuda na kiju nie mają takich rowków. Pytanie więc co kupić do tego aspire'a? Czy zadziała to z każdym modem czy musi być coś konkretnego
By polo57
#1910576
Ja kupiłem na początku wapowania Aspire Vivi Nova-S i wkręciłem do Tesli Punk 200w. Zero cugu niestety. Ale poradziłem sobie lekko odkręcają. Jednak to nie wapowanie i mam nówkę po jednym zalaniu do oddania. Ale to przy okazji.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.