EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1909989
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_ILLUMINATI
#BE_WELL
#SIMPLE
#ICEBERRY

Witam. Dziś chciałbym przedstawić wam jeden z 5 smaków nowej serii Simple. A jest nią Iceberry. Także zaczynamy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml z miejscem na 2 shoty nikotynowe. Butelka prosta, a jednocześnie bardzo czytelna i przyjemna dla oka. Wszelkie informacje na temat produktu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH :Po odkreceniu czujemy taki świeży zapach cukierków lodowych. Nie pamiętam dokładnie jak one miały nazwę ale napewno ten zapach już kiedyś czułem.

SMAK : Kilka kropli na wymieniona przed chwilą wate. Pierwsze zaciągnięcie... Hmm.. I to jest to co lubię.. Świeżość nie jest to jakis mroźny podmuch który zatyka nam gardło. Ale właśnie to są te naturalne cukierki które pomimo tego że są mega orzezwiajace nie zatykaja nam gardła.

PODSUMOWANIE :Pierwszy premix i jak dla mnie pierwszy faworyt. Ja jestem jak najbardziej na tak!!! A wy??
Do testów posłużył mi Asgard 30 mm oraz Sx mini g class. Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Lysy Tdp
#1910034
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#SIMPLE
#SMOCZY_OWOC

Witam. Dziś chciałbym wam przedstawić 2 premix z serii SIMPLE. A jest nim Smoczy Owoc. Także zaczynamy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w butelce 60 ml. Z miejscem na dwa shoty nikotynowe. Etykietka czytelna prosta. Wszelkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH :Po odkręceniu Butelki od razu wydobywa nam się woń smoczego owocu uderzający w naszych nozdrzach. Czy tak będzie na grzałce? Zaraz się przekonamy.

SMAK :Pierwsze zalanie na asgarda. Pierwszy buszek.. Hmm.. Lekko kwaśny smak na wdechu zmienia nam się w delikatnie słodki smak który pozostaje nam na kubkach smakowych. Do tego czuć delikatne ochłodzenie kolady która nadaje nam świeżości

PODSUMOWANIE :Jako że nie jestem fanem smoczego owocu, do tego płynu podchodziłem w miarę sceptycznie. Ale co trzeba przyznać! Smak jest naturalny, nie czuć żadnej chemii!! I do tego właśnie koolada która jest idealnie sproporcjowana.. Nie zamraża nam gardła tylko delikatnie nam ochładza smak. Jeśli tak będzie 2 kolejnych premixach z tej serii, to trzeba zrobić wielki ukłon dla producenta, bo dawno takich proporcji nie miałem okazji vapować.
Do testów posłużył mi asgard 30mm rda oraz Sx mini g class. Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Lysy Tdp
#1910091
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#SIMPLE
#ENERGY

Witam. Dzisiejszego wieczoru chciałbym wam przedstawić wam już Trzeci premix z serii SIMPLE, a jest nim ENERGY. Także zaczynamy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml z miejscem na 2 shoty nikotynowe. Etykietka prosta a jednocześnie przyciagajaca wzrok. Wszelkie informacje na temat produktu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH :Po odkreceniu butelki wydobywa nam się fajny orzeźwiający zapach napoju energetycznego. Czy tak fajnie będzie na grzałce jak w zapachu, zaraz się przekonamy.

SMAK :Kilka kropli na asgarda. Pierwsze parę dłuższych wdechow.. No i co mam powiedzieć? No fajnie. I to bardzo orzeźwiający smak energetyka ładnie rozplywa się po naszych kubkach smakowych, do tego ta zrównoważona kollada delikatnie ochladzajaca nam gardło..

PODSUMOWANIE :Jednak faworyt się zmienił.. Ten premix jak dla mnie jest rewelacja. Mało który producent idzie akurat w taki smak. A ten wyszedł bardzo naturalnie.. I napewno nie raz wrócę do niego.
Do testów użyłem Asgard 30mm rda oraz Sx mini g class. Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Lysy Tdp
#1910202
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#SIMPLE
#MANGO


Witam was w ten leniwy piątkowy poranek. Dziś chciałbym wam przedstawić czwarty już premix z serii Simple, a jest nim Mango. Także zaczynamy testy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w butelce 60 ml z dwoma miejscami na shoty nikotynowe. Etykieta prosta czytelna i przyjemna dla oka. Wszelkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH : Po odkreceniu butelki wydobywa nam się odrazu świeży zapach manga. Jest fajny naturalny. Czy taki będzie na grzałce? Dowiemy się za chwilę.

SMAK : Kilka kropli na asgarda.. Pierwsze parę wdechow... Hmm na początku to mango jest lekko kwaskowate czuć to przy wdechu. Ale kolejne kilka buchow i już jest słodko.. Na wydechu kwasny posmak zmienia się w słodki smak naturalnego mango. I taki smak zostaje już na naszych kubkach. I do tego ta koolada o której wspominałem w ostatnich recenzjach i która teraz też działa idealnie..

PODSUMOWANIE : Co tu dużo pisać.. Mango naturalne bez zadnej chemii. I ta koolada która robi swoją robotę w 100 %. Kolejny plus z mojej strony!
Do testów użyłem Asgard rda 30mm oraz Sx mini g class. Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By jaro19591
#1910205
To jeszcze daj znać, czy mocno zawala grzałkę. Szukam dobrego mango, ale nie lubię codziennie zmieniać nośnika :mrgreen: .
By zachmurzony
#1910211
@Lysy Tdp
Nie wiem, co oznacza różowy kolor nicka, ale jesteś tu chyba kimś ważnym, a szlachectwo zobowiązuje.
Dlatego mam prośbę byś pisał poprawnie stylistycznie, ortograficznie i gramatycznie te swoje sponsorowane reklamki.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.