EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1905625
Witam. Kiedyś gdzieś przeczytałem, że jest taki dodatek do liquidu, który powoduje delikatne drapanie w gardle,czy ktoś wie jak on się nazywa i w jakich proporcjach go stosować na 10 ml bazy i gdzie można go kupić?.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1905631
PucH2 pisze:https://bedziepieklo.pl/Ekstrakt-Grim-Reaper-Doomsday-TM-1-6-MLN-SHU-30ml-p125 . Kropelka na 200ml

... tylko nie przesadzaj. Inaczej Ponury Żniwiarz przyjdzie po Ciebie. :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1905632
Jest czego się bać :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1905633
Proponuję papryczkę Carolina Raper zalać glikolem i stosować jako dodatek.
Efekt gwarantowany. :lol:
Awatar użytkownika
By hilton1
#1905636
Timi pisze:Proponuję papryczkę Carolina Raper zalać glikolem i stosować jako dodatek.
Efekt gwarantowany. :lol:

Jaki Ty mądry jesteś,poprostu skarbnica wiedzy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1905638
hilton1 pisze:
Timi pisze:Proponuję papryczkę Carolina Raper zalać glikolem i stosować jako dodatek.
Efekt gwarantowany. :lol:

Jaki Ty mądry jesteś,poprostu skarbnica wiedzy.

Akurat domowym sposobem tak robi się ekstrakcje. Wykonuje tak z pieprzu do tytków. Da się, da się. Jak się wie co się czyni.
Awatar użytkownika
By Timi
#1905639
hilton1 pisze:Jaki Ty mądry jesteś,poprostu skarbnica wiedzy.

Po tak kulturalnym podziękowaniu nie licz, że kiedykolwiek będę pomagał jakimkolwiek hotelom *SRY*
Awatar użytkownika
By hilton1
#1905643
Timi pisze:
hilton1 pisze:Jaki Ty mądry jesteś,poprostu skarbnica wiedzy.

Po tak kulturalnym podziękowaniu nie licz, że kiedykolwiek będę pomagał jakimkolwiek hotelom *SRY*

Nigdy na to nie liczyłem i liczył nie będę, bardzo proszę nie pomagaj mi. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1905644
hilton1 pisze:Nigdy na to nie liczyłem i liczył nie będę, bardzo proszę nie pomagaj mi. :mrgreen:

Myślisz, że jeśli dasz się poznać ogółowi z tak żenującego poziomu kultury oraz inteligencji ktokolwiek inny będzie chciał Ci pomagać?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.