EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By naczelnik5
#1905149
Witam, postanowilem sam pomieszac troche liquidow ale mam problem bo nie moge zmieszac takiego ktory by mi odpowiadal jesli hcodzi o chmure. Sprzet to iJust S na grzełce Aspire triton clapton 0,5 ohm. Na sklepowych ten sprzet mi odpowiadal w 100% odpowiednio chmurzyl i grzalka starcza na dlugo. Do sedna: na poczatek kupiłem gliceryne i glikol oraz baze najpierw 70/30 a za drugim razem vpg no i oczywiscie aromat. Gdy rozrabialem liquid na 70/30 niby chmurzylo ok ale to nie bylo to co sklepowe troche dymu brakowalo i dziwnie syczalo na grzalce. Zamowilem baze vpg i zrobilem gestszy liquid 50/50 ale z tym grzalka sobie nie radzila bo ciezko sie ciagnelo i bylo jeszcze mniej dymu . Rozcienczalem po trochu i dopiero przy 70/30 znowu jakos sie dalo palic ale tez dymu jakby malo . Baza Inawera , glikol i gliceryna jakas tania z allegro za komlet dalem 30 zl. Aromaty to tyton virgina i slony karmel oczywiscie mieszane osobno. Do jednego liquidu dokupilem i dodalem etylomaltolu zeby byl slodszy smak. Zona ma ijusta s ale korzysta z grzalki eleaf 0,3 ohm i na tej grzalce duzo lepiej dymia te liquidy ale te grzalkic przeciekaja wiec to jest tylko tymczasowe rozwiazanie. Co robie zle ? jak to ogarnac zeby na apsire triton clapton 0,5 chmurzylo tak jak sklepowe liquidy? bo smak mi odpowiada ale chmura mala i trzeba dlugo ciagnac . Oczywiscie probowalem tez zeby liquid odstal swoje , ale czy to byly 2 dni czy tydzien to bez roznicy, bardziej odstany chmurzyl tak samo slabo:/ ktos ma jakas rade? moze kiepskiej jakosci skladniki? baza? glikol gliceryna lipna? a moze aromat tez ma wplyw na chmurke? im slodszy tym slabiej dymi ? ( chociaz na samymy tytoniu tez nie ma szalu) bo juz nie mam pomyslu a zmieszalem juz ponad 300 ml w roznych proporcjach i smakach i w zasadzie zawsze efekt podobny
Awatar użytkownika
By PucH2
#1905150
Nie mów że już czterochlorku węgla u nas leją czy Halony w celu podniesienia wydajności :lol:
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2019, 18:53 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1905154
Za chmurę odpowiada gliceryna, za smak glikol. Gdy fabryczne grzałki nie dają rady na 50/50 to znaczy, że nośnik w nich jest zbyt mocno zbity i należy go bardzo delikatnie ( np końcówką igły) rozluźnić.
Resztę doczytaj, lub pomyśl i sam sobie dopowiedz. :wink:
By naczelnik5
#1905166
DorotaM pisze:Za chmurę odpowiada gliceryna, za smak glikol. Gdy fabryczne grzałki nie dają rady na 50/50 to znaczy, że nośnik w nich jest zbyt mocno zbity i należy go bardzo delikatnie ( np końcówką igły) rozluźnić.
Resztę doczytaj, lub pomyśl i sam sobie dopowiedz. :wink:

No tak wszystko sie zgadza , tylko jak dam wiecej gliceryny to chmura wcale sie nie zwieksza , rozrabialem juz np 65/35 czy 60/40 i w zasadzie bez roznicy,przy 50/50 juz sie grzalka dlawi ale w sumie poluzowac wate w grzalce nie zaszkodzi
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.