EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Bambo2000
#1899881
Dzień dobry wszystkim.
Mam do was bardzo ważne dla mnie pytanie.
Chciałbym kupić aromat, interesują mnie tylko owocowo-deserowe smaki i problem mam taki że nie mogę się zdecydować jaki wybrać między inawera a molinberry.
Potrzebuje waszej pomocy ponieważ nie miałem do czynienia z tymi markami i chciałbym poznać wasza opinie.
Dodam że nie muszą to być akurat te marki ale nie ukrywam że chciałabym aby uwaga była zwrócona w ich stronę (Molinberry oferuje ciekawa różnorodność smakowa jak dla mnie)
Najważniejsze dla mnie w aromacie jest jak chyba wiadomo jakość smaku ale i wydajność.
Chciałbym kupić aromat do max 13zl za 10ml.
Z tego co się orientuję to Molinberry podaję stężenie nawet (dla mnie aż) do 10% co mnie trochę odstrasza,ponieważ chciałbym jakiś aromat w miarę podobny do maiart gdzie daje po max 4% (nie każde ale większość).
Bylibyście w stanie mi pomóc?
Jeśli jest to możliwe to byłbym wdzięczny za podanie linku do sklepu jeśli jakiś aromat polecicie.
Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
By Pesio
#1899882
W przypadku ein mam wrażenie że ilu waperów tyle smaków, czyli że nie tak że 99% lubi schaboszczaka. Czyli ciężko coś doradzić. Ja korzystam głównie z TPA, nie wiem dlaczego. Maiart też swego czasu, np poziomki chyba nikt lepszej nie zrobił i to jest jedyny aro jaki wapczę bez mieszania z innymi. Daje go 7%. Ale wydaje mi się że owocowe smaki raczej poniżej 10% będzie słabo. Natomiast co do mieszanek owocowo-deserowych raczej większość przepisów jest w granicach 15% a mój ulubiony Mother's milk to 20%.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Bambo2000
#1899886
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

A kojarzy ktoś firmę coffy Chocolate aromaty Dukana?
zastanawia mnie czy to wog jest do vapowania haha
Awatar użytkownika
By bulit73
#1899895
Bambo2000 pisze:Chciałbym kupić aromat do max 13zl za 10ml.

Wybór przeogromny, niestety chyba z tym budżetem nie poszalejesz :mrgreen:
vapelab.pl
By Bambo2000
#1899897
chętnie bym coś zakupił na vapelab ale odstrasza mnie mała intensywność aromatów (nawet do 25%) co dla mnie jest dużo mimo że wiem po czytaniu wcześniejszych postów o aroamatach że to całkiem normalne...
używałem wcześniej aromatów z maiart i bardzo mi się podoba stężenie ale niestety nie zadowalająca różnorodność smaków jak dla mnie dlatego poszukuje czegoś innego.
Czytałem gdzieś że flavourart jest mega wydajne, polecacie? problem w tym tes jest taki że nie ma dużej gamy produktów w Polsce.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1899898
Bambo2000 pisze:Czytałem gdzieś że flavourart jest mega wydajne, polecacie?

Dobre aromaty ale jak sam zauważyłeś, mały wybór. Kiedyś była cała gama.

Szukasz smaków owocowych. Jako, że mieszam sam, bardzo rzadko kupuję premixy. Jednak ostatnio skusiłem się na premixy Inawery. Jak dla mnie, jakość do ceny, na duży plus.
https://przepisy-na-liquid.pl/forum-inawera--81
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.