EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Ziomekatomek
#1899694
Cześć,

Posiadam VandyVape Pulse z grzałka drop RDA r24, jaka bateria do takiego 'składu' byłaby najwydajniejsza?

Z góry dzięki wielkie za odpowiedz!
Awatar użytkownika
By bulit73
#1899698
Jako, że do boxa pasują 2 rodzaje baterii, możesz też poszukać jakiś 20700.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1899724
@Ziomekatomek

Jeżeli mamy na myśli batki 20700 / 21700 ( o których wspomniał powyżej @bulit73 ) o wydajności 20 A + które rzeczywiście miałyby dużo większą pojemność niż wspomniane przez @Krasnal45 18650ki ( Samsung 25 R się mieści to LG HE 2 też spokojnie uzupełni stawkę ) to wybór jest niewielki. Zabraknie tu budzących słuszne wątpliwości brandów typu - Ijoy, Ampking, Vapcell, AWT, Basen, Imren itp itd bo te to ja mam głęboko w..., nigdy nie wiadomo co jest w środku ...i nigdy nikomu ich nie polecę.

Pozostają 4 szlachetnie urodzone które mieszczą się w tych widełkach , wyprodukowane przez poważne firmy.

Molicel INR20700A - M42A
Molicel INR21700 - P42A
Samsung 21700 40T
Sony ( albo będzie to już Murata ) US21700 - VTC6A

Osobiście polecam łatwo dostępnego w Polsce ( bo nie wiem np jak z dostępnością u nas Kanadyjczyków z Molicela ) - Samsunga 21700 - 40T ( obecnie w Batimexie za jedyne 30 pln...to okazja miesiąca ), bardzo dobry akus. Piszemy oczywiście o wysokowydajnych batkach 20A lub powyżej.





:drinkb
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.