EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Prylu
#1898442
Witam zamierzam jachac do pracy na 2 miesiące do Niemiec i chce zabrać z sobą 300 ml bazy ( zerówki ) i oczywiście swojego e papierosa . Chciałbym się was zapytać czy w razie kontroli nie będę miał problemów ? Oczywiście to wszystko jest na własny użytek .
By BezimiennyII
#1898452
Widzę, że kolega nie ma doświadczeniu w zagranicznych podróżach. Na granicy precyzyjnie wyliczą ile bazy dokładnie ze sobą wywozisz, a przy powrocie ile przywozisz. Nie pamiętam stawek, ale będziesz musiał dopłacić do różnicy. Działa to tak identycznie jak w przypadku Twojej wagi:
https://youtu.be/h04UBP-179s
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.