EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By Krasnal45
#1886382
Jako że wysyp ostatnio amatorów/poszukiwaczy elektronicznych rurek z półki nieco wyższej niż Smoki czy Ajdżasty, jest ciekawa propozycja od Joyetecha. Już sam producent to solidna i uznana marka, więc obciachu raczej nie ma. Poniżej kilka fotek:








Specyfikacja:
Size: Φ28.0*138.5mm
Weight: 163.0g (no cell)
Colors: Matte Black, Silver, Gold, Sky Blue, Dazzling
Battery using: single high rate 18650 cell (CDR ≥ 25A)
E-liquid capacity: 5.0ml
Heater: Joyetech NCFilmTM heater (Kanthal 0.25ohm)
Screen: 0.49 inch OLED display
Output: 1-80W
Modes: POWER/BYPASS/TEMP(NI/TI/SS)/TCR
Resistance range: 0.05-1.5ohm for TEMP/TCR mode
0.05-3.5ohm for POWER mode

Ja niestety go nie mam i raczej nie będę się przymierzał do niego, ale jeżeli ktoś ma, macał, używał to pisać...
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1886386
Ja mam,niestety za dużo nie napiszę bo używam tylko trybu Power.
Dziwna sprawa, posiadając 2 sztuki oryginałów zauważyłem ze wykonanie każdego z nich jest zgoła inne.W jednym z nich kapsel zamykający akumulator ma gwint ociupinę krótszy,co powoduje że wymiana zużytego akusa sprawia dość duży problem,Muszę zrobić kilka podejść by gwint załapał.W drugim natomiast niezbyt często,posiada taką przypadlość - nie "czyta" akumulatora.Na początku myślałem że może koszulka akusa jest uszkodzona a brak działania to zabezpieczenie przed takimi wypadkami,ale nie!jest to losowa upierdliwość tej rurki.
Z racji swojej słusznej średnicy i wagi sprawia wrażenie kolosa,ale jest bardzo wygodne,przycisk power "szyty na miarę" z racji swojego kształtu.
Menu i opcje w nim zawarte są tu chyba nie do końca przemyślane>jak piszę na początku,używam trybu Power i nie mam potrzeby grzebania,jednak z ciekawości zajrzałem i tu.Ciekawiła mnie opcja ustawienia W przy starcie na określoną wyższą wartość by po niecałej sekundzie wróciło do preferowanej przeze mnie wartości (zapomniałem jak w boxach to się zwie) i niestety po kilku manewrach przyciskami zrezygnowałem z braku jakichkolwiek efektów.Reszta ustawień jak dla mnie kompletnie nieistotna.Wyłączyłem jedynie odliczanie sekund podczas zaciągania.
I to tyle,za wiele nie wniosłem do tematu ale może skusi to kogoś do uzupełnienia tematu innymi ciekawostkami.

Aha,sam atomizer jest do d***,grzalki wymagają dużo W co sprawia że akusy trzeba wymieniać dość często.A wymiana waty jest swoistą loterią.Trza nabrać dużej praktyki w doborze odpowiedniej ilości.
By Krasnal45
#1886392
Atomizer to sprawa drugorzędna. Zawsze można go zastąpić innym, który będzie nam pasował :wink:
Co do oprogramowania, przypuszczam, że jak we wszystkich Joyetechach da radę zastąpić go ArcticFoxem.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1886398
Krasnal45 pisze:Atomizer to sprawa drugorzędna. Zawsze można go zastąpić innym, który będzie nam pasował :wink:
Co do oprogramowania, przypuszczam, że jak we wszystkich Joyetechach da radę zastąpić go ArcticFoxem.


No tu możemy dyskutować.
Ja zakupiłem go włąśnie dla jego KIT-owości,nie przeczę,wygląd miał tu duże znaczenie.Obawiałem jedynie się o "górne napowietrzanie" i niestety po raz kolejny zawiodłem się.Moc preferowana dla tego zestawu i grzałek w nim dostępnych to 30-40W komfortowego wapowania.Te 40 i wyżej to chyba ukłon w stronę zwolenników chmur,natomiast 30W dla mnie było takim kompromisem,ok,chciałem tego więc przeżyje te 30W.Tyle że nie wziąłem pod uwagę stanu swoich pluc,a trzeba mieć solidne by podołać temu wymuszonemu ssaniu :lol:
Dla mnie wada,dla innych zaleta.Jak dobierzesz odpowiednia ilość waty,to możesz zestawem wbijać gwoździe a nie uroni łzy,o plecakach nie wspominając,nareszcie suche.
Awatar użytkownika
By gregg
#1886405
Widziałem 2 takie w kolorze Rainbow. I taka biedna trochę ta tęcza była. Taka żółtozielona na przemian z fioletem. Drugą sztukę pomalowali nieco bogatszą paletą barw, ale też jakaś taka blada, wypłowiała wyszła. Więc jeśli ktoś posiada tęczowy parownik i szuka rurki do zlicowania, niech prosi o real fotki :wink:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.