EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By HiSpect
#1845055
Witam. Przygodę z e-paleniem (po ~9 latach palenia analogów, ostatnimi czasy w ilości paczka/dzień) zacząłem 32 dni temu, od tego czasu nie zapaliłem ani jednego analoga, dodatkowo z mocy wejściowej 12mg zszedłem już do 3.6mg). Powiem wam, że przebywanie w pomieszczeniach razem z palaczami analogów obecnie mnie, lekko mówiąc, odrzuca i jak wcześniej fajek nie czułem wcale, tak teraz wyczuwam je z naprawdę dużych odległości i trochę to drażni :evil: Dodatkowo napiszę, że wapuję zaledwie 10ml/3 dni, więc jestem mega zadowolony ze zmiany, pozdro :piwo
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845056
Na chwile obecną można Ci pogratulować i życzyć wytrwałości *SMOKEKING*
By HiSpect
#1848322
Kolejny miesiąc i nadal się trzymam :) W sumie już kompletnie przestałem myśleć o analogach, nawet w towarzystwie palących. Czuję się lepiej, kondycja też już lepsza.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1849004
Wytrwałości i zaglądaj często na forum, to pomaga;) u mnie dzisiaj równo 9 miesięcy bez peta :piwo
By HiSpect
#1865297
Gdyby ktoś był zainteresowany to u mnie nadal bez zmian, prawie 7 miesięcy bez analoga, a i liquidu coraz mniej schodzi. W międzyczasie przerzuciłem się z rurki ijusta na smoka osuba 80w i w planach jest zakup jakiegoś moda coby samemu grzałki kręcić :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.