EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By LaciatySzatan
#1855906
na początku chciałbym się przedstawić, mam na imię Damian. Jakieś 5 lat paliłem analogi jednak razem z narzeczona postanowiliśmy pozbyć się tego smrodu i chociaż odrobinę zdrowiej podejść do tematu palenia. Ona wybrała Volisha view (niestety po 2 dniach trafił na gwarancję) Ja natomiast jako pierwszy sprzęt postanowiłem kupić legendarnego iJusta 3. Jestem bardzo zadowolony z zakupu,jednak jako nowicjusz :D mam pare pytań. Przechodząc do sedna:
-co jaki czas czyścic szkiełko,grzałke itp? i w jaki sposób aby jej nie uszkodzić
- jest jakaś możliwość kupienia (zamówienia) bulbglassa 6,5ml? Bo mam wersje tpd 2ml i troszkę jest za mało tego miejsca na lq
oraz zanim liznę trochę tematu premixów,szotów czy baz jaką firmę LQ polecacie? I jakie smaki są warte uwagi
POZDRAWIAM! :bry
Awatar użytkownika
By legitboy
#1855920
Bulbglassa znajdziesz w *GOOGLE*
Grzalke wymieniasz jak czujesz że smak się pogarsza. Szkiełko możesz wyczyścić jak widzisz że jest taka potrzeba, np. po przesiadce z jednego liquidu na drugi, jak wolisz. Wypłukaj samo szkło wodą i przetrzyj papierem aż będzie całkowicie suche.
Premix to gotowy liquid do którego wlewa się odpowiedniego shota lub kilka. Zazwyczaj masz na premixie informację jaki i w jakiej ilości by uzyskać daną moc.
W przypadkowym vapeshopie dostaniesz odpowiedniego lub w najlepszym sklepie internetowym.
Smaki kwestia gustu, tu sam musisz zdecydować. Nikt Ci niestety nie jest w stanie powiedzieć że jakiś będzie supcio, dla jednego będzie dla drugiego nie.
W Ijuscie trzymaj się z dala od baz 50/50, celuj tylko i wyłącznie w 70/30.

Dosłownie wszystko masz na forum, z nudów Ci to trochę ułatwiłem *SMOKEKING*
By LaciatySzatan
#1855939
legitboy pisze:Bulbglassa znajdziesz w *GOOGLE*
Grzalke wymieniasz jak czujesz że smak się pogarsza. Szkiełko możesz wyczyścić jak widzisz że jest taka potrzeba, np. po przesiadce z jednego liquidu na drugi, jak wolisz. Wypłukaj samo szkło wodą i przetrzyj papierem aż będzie całkowicie suche.
Premix to gotowy liquid do którego wlewa się odpowiedniego shota lub kilka. Zazwyczaj masz na premixie informację jaki i w jakiej ilości by uzyskać daną moc.
W przypadkowym vapeshopie dostaniesz odpowiedniego lub w najlepszym sklepie internetowym.
Smaki kwestia gustu, tu sam musisz zdecydować. Nikt Ci niestety nie jest w stanie powiedzieć że jakiś będzie supcio, dla jednego będzie dla drugiego nie.
W Ijuscie trzymaj się z dala od baz 50/50, celuj tylko i wyłącznie w 70/30.

Dosłownie wszystko masz na forum, z nudów Ci to trochę ułatwiłem *SMOKEKING*


No szukałem bulbglassa w google, niestety są ale na stronach typu Ali i vapecity a teoche sie obawiam zamawiać :roll:
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.