EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By elbik
#1844473
:bry
Mam pytanie dotyczące liquidów Sensation , ponieważ znalazłem je w "pewnym" sklepie w sprzedaży (3x10ml), ale nie znalazłem zbyt wielu opinii na ich temat. Czy jesteście w stanie mi pomóc i co nieco o nich powiedzieć??
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1844539
Myśle, że warto zaryzykować. 10 zł nie fortuna, podzieli się kolega wrażeniami :) te liquidy są w sprzedaży może 2 miesiące i ludzie, którzy je wapują raczej nie przesiadują na forach :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1844540
kuuubicki pisze:Myśle, że warto zaryzykować. 10 zł nie fortuna, podzieli się kolega wrażeniami :)


Na kieszonkowym od rodziców, każda dycha się liczy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Jacko90
#1845119
Witam forumowiczów :bry

Miałem wątpliwą przyjemność kupić kilka smaków liquidów Sensation jako pierwsze olejki.
Skusiła mnie cena (9,90 za 3x10 ml) i to, że Pan w popularnym sklepie mówił, że firma jest dwa tygodnie na rynku i powinna się postarać o jakość.
Zakupiłem:
- gumę balonową;
- jagodę;
- truskawka-mięta.

Co do odczuć to guma balonowa i jagoda są praktycznie nie wyczuwalne. Z truskawką-miętą jest trochę lepiej. Dymu mało.
Palę już równy miesiąc i zostało mi tego jeszcze dużo. Dobrze, że kolega poratował mnie liquidami od znajomego co pracował przy produkcji.
Wiecie, źle naklejona naklejka albo uszkodzone opakowanie - liquid normalny.

Podsumowując - NIE POLECAM - zwłaszcza jak teraz cena wzrosła do 12,90 za 3x10ml.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845139
@Jacko90 Liquidy Sensation są na naszym rynku już dobre 7 lat ( jak nie dłużej ) Kiedyś to były liquidy robione przez Hangsena ( nie wiem jak teraz ). Natomiast 2 tygodnie to ten pan ma te liquidy na półce w sklepie. Jak już wspomniałem firma Sensation jest już parę dobrych lat na rynku i generalnie nigdy ich liquidy niebyły tak zwane z górnej półki.
monacco-sensation-t28233.html a tu masz o nich temat.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.