EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1836394
Gdzieś tam, kiedyś tam wspominałem ukradkiem o Five Pawns, czy mają premixy itd. Napisałem do nich mejla i mam odpowiedź. Pozwolę sobie zacytować:
Hello Piotr!!
Thank you very much for your email. Great to receive further interest from Poland.
We do have shake’n’vape flavor blends available!! We were not successful in getting them to our distributor in Poland however we do have "short fill” flavors and products available.
Your website looks great by the way!!
Best regards,

No to jeśli takie mamy ciekawostki, zobaczymy jak to cenowo wypadnie :wink:
Czekam na dalsze wieści zza Oceanu.
Tymczasem to tyle na dzisiaj, życzę dobrej nocy!
Piotr
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1836395
Ehhh, zawsze jak postanowię, by już nie pakować się w nic nowego, to muszę składać kolejne zamówienie w Twoim sklepie ;)
Czekam z niecierpliwością na dalszy bieg wydarzeń ;)
Awatar użytkownika
By marehel
#1836498
Obawiam się, że cena za 50ml będzie min. 50% wyższa niż za Halo.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1836509
marehel pisze:Obawiam się, że cena za 50ml będzie min. 50% wyższa niż za Halo.


Nieważne, przynajmniej kasa nie będzie szła do kieszeni ESW.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1836515
Miałem umieszane parę klonów od nich. Z miłą chęcią spróbowałbym oryginału.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1837397
Ok po ostatnim intensywnym gwałceniu (bo tak inaczej się tego nie da nazwać) lub stalkingu Five Pawns'ów już wytłuszczam co tam zdziałałem:
- owszem dystrybutorem ich na PL jest i tak wiadomo kto, ale z ilości mejli wynika, że chyba nie są jednak zainteresowani :lol: (obawiam się już listów od prawników :twisted: ) i szukają baaaardzo chętnie kogoś innego,
- niestety cena jest wiecie jaka... no nie ma co się oszukiwać, Five Pawns nigdy nie było tanie, na intaste i tak trzeba było liczyć się ze sporym wydatkiem swego czasu, ale tak, ich oficjalna cena detaliczna wynosi 32 Euro, ale na start udało się dogadać plus minus 25 Euro (nie doliczam kosztów wysyłki i cła, więc nie obiecuję, że to może być ostateczna!) - mimo co 7 euro już robi spoooorą różnicę,
- na plus można dodać to, że nie jest to klasyczne 30 ml, tylko faktycznie 50 ml, więc tutaj też trochę do przodu z całością,
- dostępne smaki: (nie będę się rozpisywał co jest co, bo raczej większość i tak wie, a jak ktoś nie wie to google bardzo szybko powie :) )
    Grandmaster
    Caste Long
- to dla mnie :lol:
    Gambit
    Bowden's Mate
    Queenside
    Symmetry Six
    Black Flag Risen - Enriched
Z góry uprzedzam, że na pewno nie będzie tego zaraz, za chwilę, gdzieś koło Wielkanocy prędzej. Jak wiadomo, trzeba przygotować to odpowiednio do odprawy celnej (mimo pełnej legalności wiedza celników w tym zakresie jest... nie będę przeklinać) itd. Na pewno nie będzie to duża seria, gdyż domyślam się (i sam bym tak zrobił), że stanowił by Five Pawns produkt raczej odświętny, coś jak dobry koniak na święta :lol:
Pożyjemy zobaczymy, ale z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze w tej sprawie!
Pozdrawiam ;)
Piotr
By berto
#1837402
To będzie coś w stylu premixów Halo czyli 50->100ml? Czy to będą po prostu gotowce zerówki? Bo jeśli to drugie to chyba coś nie tak z tą ceną. 32€ za 50ml?! Na ich stronie nie widzę ani słowa o premixach a 60ml sosu kosztuje teraz 27,50$ nie licząc kosztów wysyłki.

Jakby co to piszę się na flaszkę castle long. ;)
Awatar użytkownika
By marehel
#1837461
Tak, jak Pan Piotr napisał w swoim pierwszym poście jest to "shake’n’vape", z tym że raczej 50>60ml, no można naciągnąć do >70 :lol:
Dla mnie wielkim zawodem jest brak Lucena :? ale Castle Long i Bowden's Mate jak najbardziej :wink:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1837690
Też przeryłem całą ich stronę zanim zapytałem. Zgadza się, nigdzie nie ma ani słowa o tym. Trzy razy niczym niewierny Tomasz zapytałem czy jest to na pewno to. Tak jak kolega wyżej pisze, dokładnie na zasadzie jak Halo. Niestety nie ma możliwości w USD tylko Euro w, jak widać, niekorzystnym przeliczniku. Jak wiadomo wolałbym aromaty, pewnie wyszło by jeszcze korzystniej ale aż tak daleko nie zabrnęli jeszcze. To chyba jedna z tym hermetycznych firm, która długo mieli dane zanim ogarną co warto a co nie, lub z drugiej strony ich ceny na amerykańskim rynku nie szokują tylko są standardem. Kolejny pojnt of wju jest taki, że mają zupełnie inny system podatkowy, na innej zasadzie nalicza się u nich VAT itd. Mamy czas na dyskusję, tym razem nie robię wszystkiego na hurra, bo tutaj trzeba dobrze przemyśleć sprawę z urzędem celnym itd. a niestety bardzo się nie lubimy :twisted:
Awatar użytkownika
By krisIs
#1837701
FivePawns (ten dla ESW) jest w Czechach robiony.

Ale i tak nie mogę się doczekać co będzie w ofercie. Na myśl o Grandmasterze zalałem się śliną.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1837874
krisIs pisze:FivePawns (ten dla ESW) jest w Czechach robiony.

Ale i tak nie mogę się doczekać co będzie w ofercie. Na myśl o Grandmasterze zalałem się śliną.


Wiesz co, ten temat Czech wciąż wraca, ja się dowiem gdzie oni mielą ten swój "szejk und wejp" :) Pewnie dzisiaj będę miał koło północy idealną okazję zanim zaczną weekend :lol:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1843239
Myślę, że nie powinienem tego mówić by nie zapeszać, ale FP szykuje coś ponoć, co idealnie wpasuje się w konwencję sklepu :lol:
Dodam tylko, że dopiero to robią ale w tym roku na pewno będzie skończone. Cen nie znam, sami nie wiedzą jeszcze. Może to szansa na sensowne ceny :twisted: Nic więcej nie mówię, wyjdę po angielsku sobie. W miarę możliwości będę Was informował :D

PS. Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawą, gdyż nie ukrywam, że premixy były zwyczajnie drogie i fakt dolania glikolu i gliceryny oraz dodania butelki do całości zwiększa cenę zapewne i przynajmniej o 50?60? % jakoś mnie nie przekonywał.
PS2. O więcej informacji mnie nie proście bo zwyczajnie - nie wiem, sam FP nie wie, więc dopóki nie mają finalnego produktu nie są chętni na opowiadanie szczegółów.
Pozdrawiam :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.