EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1833996
Jest nam bardzo miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym pojawiła się w naszej ofercie kolejna mieszanka tytoniowa *SMOKEKING*

"Tobacco vanilla"
Wieloskładnikowa kompozycja tytoniowa o niezwykłym aromacie znanych i lubianych cygaretek waniliowych. Doskonale zrównoważone nuty słodkiej wanilii z aromatem najwyższej jakości liści tytoniu zachwycą niejednego amatora/amatorkę tego typu produktów.

Produkt dostępny w formie aromatu o pojemności 1,5 (próbka), 10, 15 oraz 50 ml
http://maiart.pl/tobacco/274-1032-aroma ... nosc-10_ml
oraz premiksu 30/50 ml
http://maiart.pl/tobacco/273-premix-tob ... nilla.html

Serdecznie polecamy :D
Ostatnio zmieniony 02 lut 2018, 12:18 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
By fokus
#1833998
Witam

Tak z ciekawości to chciałbym zapoznać sie z Waszymi smakami bo jeszcze sie nie spotkałem. Jakis zestaw z próbkami mozna zamówić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By dynamoix
#1834009
Super coraz więcej tytoniówek cieszy oko . Może teraz czas aby zająć się poprawieniem obsługi klienta ? ponad 24 h na zaksięgowanie wpłaty , 24h na przygotwanie zamówienia (5 aromatów) , wysyłka za 10 zł Pocztą Polską bez trackingu po godzinie 16 ( równoznaczne z wysyłką następnego dnia) Nie twierdzę że jest tragicznie , ale może warto się temu przyjrzeć .
By MaiArt
#1834014
dynamoix pisze:Super coraz więcej tytoniówek cieszy oko . Może teraz czas aby zająć się poprawieniem obsługi klienta ? ponad 24 h na zaksięgowanie wpłaty , 24h na przygotwanie zamówienia (5 aromatów) , wysyłka za 10 zł Pocztą Polską bez trackingu po godzinie 16 ( równoznaczne z wysyłką następnego dnia) Nie twierdzę że jest tragicznie , ale może warto się temu przyjrzeć .

Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. W większości przypadków udaje nam się wysłać produkty w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia :oops:
Proszę pamiętać, iż wszystkie nasze aromaty produkowane/konfekcjonowane są na bieżąco w krótkich seriach (nie mamy gotowych produktów na półkach) , co również nieco wydłuża czas realizacji zamówienia.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1834015
dynamoix pisze:Super coraz więcej tytoniówek cieszy oko . Może teraz czas aby zająć się poprawieniem obsługi klienta ? ponad 24 h na zaksięgowanie wpłaty , 24h na przygotwanie zamówienia (5 aromatów) , wysyłka za 10 zł Pocztą Polską bez trackingu po godzinie 16 ( równoznaczne z wysyłką następnego dnia) Nie twierdzę że jest tragicznie , ale może warto się temu przyjrzeć .

To Ty chyba nie miałeś styczności z bankiem pocztowym, mój rekord czekania aż łaskawie prześlą pieniądze dalej to 5 dni
Awatar użytkownika
By e_sat
#1834111
dynamoix pisze:Super coraz więcej tytoniówek cieszy oko . Może teraz czas aby zająć się poprawieniem obsługi klienta ? ponad 24 h na zaksięgowanie wpłaty , 24h na przygotwanie zamówienia (5 aromatów) , wysyłka za 10 zł Pocztą Polską bez trackingu po godzinie 16 ( równoznaczne z wysyłką następnego dnia) Nie twierdzę że jest tragicznie , ale może warto się temu przyjrzeć .


Musisz sam " poprawić " siebie i twoje zapotrzebowanie czyli zamówienia. Taki stary user jak Ty, nie nauczył się jeszcze cierpliwości ...
Ja na ten przykład przeglądam sobie spokojnie, co kto ma do zaoferowania i co z tego mnie interesuje ( oczywiście mam zapas np. liquidów, baz i aromatów ), nauczyłem się tego, by nie zamawiać wszystkiego na ostatnią chwilę ). Ostatnio złożyłem zamówienie w Maiart tydzień temu, potem o tym zapomniałem, przelew wykonałem za kilka dni - dzisiaj przesyłka w drodze...jasne, że dotrze dopiero po weekendzie, ale tym bardziej na nią czekam i myślę o tym, że to będzie miła niespodzianka, a jeśli nie....to tylko moja wina, że wybrałem zakup takiego produktu, z taką " powolną dostawą ". Ja uważam, że wszystko musi mieć swój czas, jesteś zbyt młody, spieszysz się, to nie sms`y, które wychodzą i dochodzą w sekundę ;)
Awatar użytkownika
By dynamoix
#1834591
e_sat pisze:
dynamoix pisze:Super coraz więcej tytoniówek cieszy oko . Może teraz czas aby zająć się poprawieniem obsługi klienta ? ponad 24 h na zaksięgowanie wpłaty , 24h na przygotwanie zamówienia (5 aromatów) , wysyłka za 10 zł Pocztą Polską bez trackingu po godzinie 16 ( równoznaczne z wysyłką następnego dnia) Nie twierdzę że jest tragicznie , ale może warto się temu przyjrzeć .


Musisz sam " poprawić " siebie i twoje zapotrzebowanie czyli zamówienia. Taki stary user jak Ty, nie nauczył się jeszcze cierpliwości ...
Ja na ten przykład przeglądam sobie spokojnie, co kto ma do zaoferowania i co z tego mnie interesuje ( oczywiście mam zapas np. liquidów, baz i aromatów ), nauczyłem się tego, by nie zamawiać wszystkiego na ostatnią chwilę ). Ostatnio złożyłem zamówienie w Maiart tydzień temu, potem o tym zapomniałem, przelew wykonałem za kilka dni - dzisiaj przesyłka w drodze...jasne, że dotrze dopiero po weekendzie, ale tym bardziej na nią czekam i myślę o tym, że to będzie miła niespodzianka, a jeśli nie....to tylko moja wina, że wybrałem zakup takiego produktu, z taką " powolną dostawą ". Ja uważam, że wszystko musi mieć swój czas, jesteś zbyt młody, spieszysz się, to nie sms`y, które wychodzą i dochodzą w sekundę ;)


@e_sat
Nie za bardzo rozumiem co ma cierpliwość do powolnej obsługi zamówienia . Zamawiając po kilka przesyłek tygodniowo przyzwyczaiłem się już do pewnego standardu niemniej jednak cały mój post to było tylko przyjacielskie zwrócenie uwagi dla sklepu na dosyć istotne rzeczy , nie zakładałem nowego tematu , nie napisałem że jestem wielce pokrzywdzony tylko zaadresowałem pewne niedociągnięcia . Bardzo dziękuję za Twoją historie wzruszyła mnie co niemiara jednak co ona ma do Mojej wypowiedzi ? Podejrzewam że po prostu chciałeś się pochwalić że też zamówiłeś paczkę i z tego powodu gratuluje Ci serdecznie , niespodzianka na pewno będzie bomba otrzymasz te produkty które zakupiłeś . Ja uważam że dobra i szybka obsługa klienta to w dzisiejszych czasach standard , jesteś zbyt stary , to nie czasy kiedy zamawiasz coś a po tygodniach oczekiwania cieszysz się że w ogóle dotarło ;)
By gourmet
#1834635
@dynamoix +1 :-0
By MaiArt
#1834726
Dziękujemy za wszelkie uwagi odnośnie funkcjonowania naszego sklepu. Bardzo uważnie wsłuchujmy się w Państwa głosy i czynimy starania w celu poprawy jakości naszych usług.
Proszę jednak zwrócić uwagę, iż nie jesteśmy kolejnym sklepem internetowym sprzedającym gotowe produkty zakupione w innych firmach i nasza praca nie polega na ściąganiu buteleczek/pudełek z półki i wkładaniu ich do kopert. Wszystkie nasze produkty (w chwili obecnej to już 120 aromatów oraz drugie tyle premiksów) powstają od podstaw w naszych laboratoriach w krótkich seriach i Klient zawsze otrzymuje produkt świeży/z długim terminem przydatności. W związku z powyższym w najlepszym przypadku zamówiony aromat musi być konfekcjonowany (występuje w czterech wersjach pojemnościowych) lub zmieszany z wstępnie przygotowanych półproduktów (kompozycje wieloskładnikowe i premiksy), co może powodować nieznaczne wydłużenie czasu realizacji zamówień. Niestety, tylko taka procedura powoduje, iż otrzymują Pastwo produkt świeży (a nie np. leżący na półce przez 18 miesięcy) i w najwyższej jakości (półprodukty w naszych laboratoriach nie mogą mieć więcej niż 2 miesiące).

Dłuższe terminy realizacji nie są wiec efektem naszej ślamazarności, a wynikają ze specyfiki naszej formy produkcji. Postaramy się jednak poprawić pewne elementy naszej działalności w celu przyspieszenia realizacji Państwa zamówień.

Raz jeszcze dziękujemy za wszelkie uwagi odnośnie naszej działalności i prosimy o wyrozumiałość...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.