EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1829033
Tylko dzisiaj ;) Tylko w maiart.pl ;)

Do każdego złożonego w dniu dzisiejszym zamówienia o wartości powyżej 20 zł (bez kosztów przesyłki) dokładamy GRATIS jeden aromat o pojemności 10 ml.

Aby skorzystać z promocji proszę wpisać w okienku UWAGI "Promocja z trawnika" ;)

Serdecznie zapraszamy!

Edit
Promocja łączy się z promocjami stałymi ;)
By Math13
#1829059
Pytałem, aby nie powielić swojego zamówienia.
Zdam się więc na MaiArt, bo poprzednio z gratisami w postaci Pomelo i Grapefruit trafiliście w moje kubki smakowe wprost idealnie.

P.S.
Nie mogę znaleźć w sklepie aromatu Grapefruit. A chciałem zakupić duże opakowanie. :cry:
By Math13
#1829092
MaiArt pisze:Nowy jeszcze nie jest gotowy. Mamy jednak jeszcze troszkę z poprzedniej produkcji, więc proszę zamówić dowolny aromat, a w uwagach napisać, iż w jego miejsce chce Pan grapefruit ;)


Dziękuję. Widzę, że na MaiArt zawsze można liczyć. :wink:
Zamówienie złożone, przelew wysłany.
Awatar użytkownika
By blucas
#1829136
Zaryzykowałem :)
Moje wcześniejsze spotkanie z aromatami niestety nie skończyło się dobrze. Miałem około 20 próbek. 70% aromatów gryzło mnie po gardle (dawkowanie według dystrybutora). Tym razem postawiłem na 3 sztuki premiksów (może to ja coś partoliłem przy mieszaniu)
Zobaczymy... ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By blucas
#1830282
MaiArt pisze:Edit
Promocja łączy się z promocjami stałymi ;)

W promocji stałej jest że do 3 szt premiksów jest aromat gratis...
Niestety gratis przyszedł tylko 1 aromat.
zamówienie nr QNLOZQKST
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1830283
@UP

1. Maiłem dostać nowy aromat, bo w sklepie kupiłem po terminie a zauważyłem dopiero w domu.
2. Miałem dostać gratis do zamówienia z powodu dużego (ponad tydzień) opóźnienia - nie dostałem nic

Także jak widzisz, nie jesteś sam.
By MaiArt
#1830284
blucas pisze:W promocji stałej jest że do 3 szt premiksów jest aromat gratis...
Niestety gratis przyszedł tylko 1 aromat.
zamówienie nr QNLOZQKST


A wpisał Pan w swoim zamówieniu wybrany GRATIS w ramach promocji 3+1? W wydruku z systemu była tylko informacja o "promocji z trawnika" i tak zrealizowaliśmy :roll:

W przyrodzie jednak nic nie ginie i bardzo chętnie dołączymy do kolejnego zamówienia :D
By MaiArt
#1830286
pHarel2403 pisze:@UP

1. Maiłem dostać nowy aromat, bo w sklepie kupiłem po terminie a zauważyłem dopiero w domu.
2. Miałem dostać gratis do zamówienia z powodu dużego (ponad tydzień) opóźnienia - nie dostałem nic

Także jak widzisz, nie jesteś sam.


1) Nowy aromat został wysłany PP. Aby ni było nieporozumień - aromat o którym Pan wspomina nie został zakupiony w sklepie maiart.pl (nasze produkty są produkowane na bieżąco), a w jednym ze sklepów stacjonarnych zaopatrywanych przez zewnętrzną firmę dystrybucyjną.
2) Proszę podać numer zamówienia.
By Math13
#1830297
Nie narzekajcie koledzy. MaiArt to naprawdę solidna i uczciwa firma.

Moja paczuszka dotarła zgodnie z zamówieniem.
Gratis tym razem niestety nie trafiony, bo to absolutnie nie moje klimaty. Ale nic nie szkodzi.
I tak się cieszę i dziękuję, bo otrzymałem swój ukochany aromat, jakby to powiedzieć: "spod lady". :wink:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.