EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1826713
Ostatnio nabyłem latarkę Nitecore P15. Okazuje się, że akumulator 18650 z płaskim pinem plusowym nie pasuje., czyli wszystkie które posiadam.

Prośba do osób, które posiadają latarki na takowe aku, o polecenie konkretnych modeli, w przystępnej cenie. Na rynku jest dużooo różności i nie chciałbym kupować czegoś niesprawdzonego lub niepotrzebnie przepłacać.

Z góry, dziękuję :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
#1826728
Ja sobie robiłem kleksa z cyny na aku kończącyuch żywot w EIN i fajnie działają w latarkach i innych sprzetach.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826734
Kleks załatwia sprawę. Pamiętaj z cyny, bo inny niekoniecznie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1826745
@Timi, @PucH2 a z kalafonią czy bez :mrgreen: Niestety na chwile obecną moje aku z EIN nie idą do wymiany.

@Krasnal45 hurt.com przeglądałem wcześniej ale na BTO znalazłem Samsunga i LG, brandowane przez Keeppower.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826746
Na Aspiryne, Polopirynę. Kalafonia dla muzyków.

Na FT znajdziesz blaszki co z każdego akusa robią taki z dzyndzlem. Groszowy zakup. W BTO wystarczy telefon i przygotują Ci dowolny zakupiony akus na taki z dzyndzlem.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1826747
PucH2 pisze:Na FT znajdziesz blaszki co z każdego akusa robią taki z dzyndzlem. Groszowy zakup. W BTO wystarczy telefon i przygotują Ci dowolny zakupiony akus na taki z dzyndzlem.


Z FT za długo. Jeśli dobrze znalazłem to w BTO też mają ale pakowane po 1000sztuk :(
Awatar użytkownika
By bulit73
#1829174
Zakupiłem w BTO KP ICR18650-320PCM. Latarka śmiga jak trzeba :D

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.