EPF
Awatar użytkownika
By Superlux
#1821733
Skapnąłem się właśnie że wczoraj minęło dokładnie 8 lat od kiedy bawię się e-petkami. Jestem zdrowszy, silniejszy i czuję się dobrze :wink:

Tusia u której kupiłem pierwszego Colinssa , Telesfor, Wojan, Tomba, Daro, Riccardo, Lesmie, Emaix, DjMaro, Szczuro, Puchacz, Kszywho, Kijan77, Jaceka. Legendy z moich początków. Potem było kilka lat wspomnianych już Colinssów, Joye 510 a także Volishe... i Kamikaze ( urozmaicone chwilowym Indulgence ). Przeglądałem forum raz na jakiś czas ale nie udzielałem się, nie planowałem większych zmian.

W 2012tym nastąpił kryzys który spowodował u mnie przełom, potrzebowałem czegoś mocniejszego - pierwszy mechanik, Lava, kartki, Vivi Nova i inne proste sznurki. Późno ale jakoś wcześniej nie miałem potrzeby więc po drodze ominęło mnie kilka małych rewolucji ( Mesh, Kayfuny, Grecy, Spheroidy i wszyscy święci ). Na początku 2013go...wróciłem na forum ale już pod nowym nickiem ( zapomniałem hasła do starego :lol: ) a kiedy już je odnalazłem w czeluściach mojego styranego twardego dysku było już za późno. Mistrz LogerM połączył mi oba konta. I tak pomiędzy styczniem a grudniem wydałem więcej kasy niż mógłbym wydać na analogi :roll: , Zmaxy, pierwsze wacki, mechaniki, multum parowników...Takie małe szaleństwo...które było m in. następstwem poznania nowych chińskich źródeł wśród których prym wiódł Fasttech ( byłem fanem klonów 8) ). Z drugiej strony próbowałem mieszać własne płyny...
Od razu zacząłem nadrabiać zaległości, greckie cuda na sznurkach doprowadzały mnie do szewskiej pasji ale w sukurs przyszedł MESH...i to była miłość od pierwszego wejrzenia której pozostaję wierny aż do dzisiaj ...chociaż teraz i z watą dogaduję się bez większych problemów ).

Na razie nie mam zamiaru niczego rzucać, z nikosią zszedłem do 1,5 - 2 mg. Ten sport traktuję jako fajne hobby, przez te kilka lat poznałem tu wielu świetnych ludzi ( głównie na czacie ponieważ tam najczęściej przebywałem :mrgreen: ) takich jak Pilot, DonJohn, Dario, Bea0505, Pok14, Puch2, Mordek, Prymus140, Tajwoj, Grebgard, Pol, LogerM, Myszaty, Giantx, Qński, Miaziol, Blackseed, Bofh, Muhi, Fisherking, Venom_666, H3 i jeszcze wielu innych.


Howgh *SMOKE* :drinkb
Awatar użytkownika
By marki51
#1821746
Superlux Gratuluję super wyniku i dobrej kondycji :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1821837
Superlux ładna cyfra. Gratulacje :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1821889
@Superlux Gratuluję. :beer: :beer: :beer:
Wspaniała historia. Podobnie jak Ty w 2010 zaczynałem od Colinssa ale niestety się poddałem.
Udało się dopiero w 2013 z egonowatymi i Mini cc. :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.