EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By wapertoys
#1802281
Ogarnęła mnie nostalgia - przypomniał mi się smak liquidów firmy MILD (nie wiem, ale dlaczego opluwacie wyroby tej właśnie firmy ? ) - zaczynałem od 18'tek BLACK i TOBACCO. Nawet, kiedy uzbroiłem się w boxy, parownikami z własnoręcznie robionymi grzałkami, to od czasu do czasu wracam do kartomizerka. Niestety samogonony nie oddają tamtego smaku - czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś gotowca, który posmakowałby czasami sprzed pier...ej dyrektywy (wiem, rzeki się nie zawróci)?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1802289
Szukaj na rynku gotowców marki Dekang. Własnie liquidy Mild to były Dekang, przebrandowane przez Chic-a na Mildy. Z tym że te całe Mildy u Chic-a były o 100% droższe niż oryginalne Dekang ( stąd te opluwanie, jak określiłeś ) nikt nie lubi być okłamywany i rżnięty na kasie.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1806799
Dzisiaj dowiedziałem się że wracają liquidy Mild, lecz pod nową nazwą MILP. :zakrecony ( taka krótka wiadomość dla osób, które lubiły Mildy ) *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By timer44
#1819822
Gabriel pisze:Szukaj na rynku gotowców marki Dekang. Własnie liquidy Mild to były Dekang, przebrandowane przez Chic-a na Mildy. Z tym że te całe Mildy u Chic-a były o 100% droższe niż oryginalne Dekang ( stąd te opluwanie, jak określiłeś ) nikt nie lubi być okłamywany i rżnięty na kasie.

który dekang = mild malboro?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1819832
Nie Malboro tylko Marlboro, jak już wymieniasz nazwę. A z reguły liquidy Dekanga ( niby o tym smaku ) to były USA Mix-y.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.