EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By dwagiel
#1813958
Witam.
W związku ze zbliżającymi się świętami przyszedł czas rozejrzeć się za prezentami. Na początek poszukiwany rejestrator trasy. Oczywiście jest masę opinii na bardziej branżowych forach, wideorecenzje czy porównania i artykuły (niestety w większości sponsorowane).
Ale może ktoś z tutaj obecnych posiada takie urządzenie? I mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania?
Mój budżet to ok 500 zł. W tych okolicach Xiaomi i Garmin zbierają pozytywne opinie. Prostota obsługi, w miarę duży ekran i dobra jakość nagrań nocnych- na tym mi najbardziej zależy. Pozostałe parametry i funkcje we wszystkich modelach są raczej zbliżone.
Czy może ktoś coś podpowie?

Miłego dnia

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1813966
jaro19591 pisze:Czy chodzi Ci o zarejestrowanie jakiegoś zdarzenia drogowego?


Napisał , że szuka na prezent więc siłą rzeczy osoba obdarowana będzie korzystała z tego jako rejestrator tras.. Czy będą jakieś zdarzenia drogowe pokaże samo życie *BOR*
By dwagiel
#1813967
Poniekąd tak. Chodzi o nagrywanie całości trasy, w krótkich plikach, które będą się nadpisywać. W przypadku np wstrząsu (stłuczka czy uderzenie) automatyczne zapisanie pliku bez możliwości nadpisania oraz taka sama funkcja po użyciu np dedykowanego przycisku.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1813972
Witam

Mogę Tobie polecić kamerkę VIOFO. Do wyboru masz trzy modele:
1. A119 v2 za 429 PLN
2. A119 GPS v2 za 499 PLN
3 A119S v2 za 539 (ja mam A119S i bardzo sobie ją chwalę)

Bardzo dobra elektronika i świetna optyka szczególnie w modelu A119S.

Ja kupowałem w sklepie internetowym specjalizującym się w kamerach samochodowych i sportowych wideorejestratory24.pl. Zadzwoń do nich, napisz - pomogą Ci dobrać dobry sprzęt.

Pozdrawiam
HJ
By dwagiel
#1813989
Dzięki! Viofo na aliexpress rzuciły mi się w oko. Trzeba teraz poczytać o produktach tej firmy :)
A może ktoś jeszcze ma jakieś sprawdzone modele?


Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1814114
Ja mam Mio C335, kupiłem za jakieś 4 stówki. Jakość nagrań jest dobra, ale ma mały ekran. Mam na nim ustawione żeby wyświetlał tylko prędkość i godzinę, więc większy mi nie potrzebny. Na youtube znajdziesz mnóstwo recenzji i przykładowych filmów, więc sobie daruję linkowanie ;) Serwis ma dobry, bo door2door, z darmowym kurierem w obie strony i w cztery dni jest z powrotem. Nie łapał mi czasem gps, tylko glonas, więc go odesłałem do naprawy.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1814122
Ja zaproponuję Ci takie rozwiązanie. Poogladaj na YouTube filmiki, które wrzucają kierowcy. Oceń jakość filmów,w szczególności nagrywanych w nocy. W dzień większość zachowuję się poprawnie,w nocy ,jak i podczas deszczu bywa już gorzej.
Będziesz miał porównanie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1814139
Już nie jedną godzinę spędziłem ja jutubie oglądając nagrania z różnych rejestratorów. Zapytałem tutaj bo wiele osób jeździ a ten sposób "zabezpieczenia" staje się coraz bardziej popularny. Już, dzięki Kolegom, mam kilka modeli, którymi na pewno się zainteresuję :)

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.