EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By Darti
#1800109
Witam

Ostatnio, po dłuższej przerwie chcąc uzupełnić zapasy w sklepie internetowym, złapałem się za głowę widząc cenę za bazę z zawartością nikotyny 6mg, i to w dodatku w ilości 50ml!

Zauważyłem natomiast, że baza 0mg jest w tej samej, bardzo przystępnej cenie, i to w ilości 100ml

Zatem zrodził mi się w mojej głowie taki pomysł, z racji że pale olejki o mocy 6mg (Biorąc pod uwagę mieszanie mógłbym palić nawet 4-5mg, nie ma problemu), żeby zamówić dużą ilość bazy 0mg i następnie odpowiednio mieszać z bazą 36mg aby otrzymać odpowiednie stężenie

Czy taki patent zadziała? Czy olejek będzie tej samej jakości i o takim samym smaku, jakbym zrobił to od razu używając bazy 6mg?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800113
Zadziała i to nawet taniej niż przepakowane. Linkowany użytkownik ma i mniejsze opakowania. http://allegro.pl/gliceryna-roslinna-gl ... ZjhmMDU%3D
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 18:59 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1800116
Jak palisz olejki to bardzo niedobrze, skończ z tym.
Złapałeś się za głowę i pewnie nie wiesz dlaczego takie są ceny?
Jak gdzieś znajdziesz bazę 36mg/ml to możesz sobie mieszać i wszystko będzie dobrze, o ile nie będzie to baza od Mirka, który miesza w stodole.
By Darti
#1800118
Och, proszę mi wybaczyć błąd - Sklep w którym się zaopatruję, bazy Inawery ma o maksymalnym stężeniu 18mg :mrgreen:

Ale skoro mówicie, że wszystko będzie cacy, to i tak wybiorę tę opcję. I tak wyjdzie to ekonomiczniej niż kupowanie stricte baz 6mg :zakrecony
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800119
Naucz się też zerówki mieszać bo przy następnej wizycie możesz być zdziwiony i jej ceną.
By Darti
#1800122
Masz na myśli zupełnie od zera, czyli gliceryna+glikol, tak jak napisałeś na początku?

Z pewnością, bo to już w ogóle wychodzi bardzo ekonomicznie. Zapewne przy następnym zakupie wybiorę tę opcję, bo obecnie raz że mam ograniczone fundusze, a dwa że i tak swoją drogą muszę przy okazji kupić aromaty i grzałki

A jak jest z jakością takiej samoróbki od zera? Plus, nikotynę normalnie dodaję się z gotowych baz?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800123
Pewnie się domyślasz. Ja tylko przytaknę na TAK, bez względu co myślisz. :lol:
By Darti
#1800125
Ale ja poważnie pytam i szukam porady :idea: :)

Z przyjemnością słucham opinii i rad mądrzejszych i bardziej doświadczonych od siebie
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.