EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By Mateusz2393
#1795260
Witam jako że nie znalazłem powitalni żeby się przywitać przejdę od razu do problemu który mnie nurtuje jakiś czas temu kupiłem e papieros który ma napis na baterii SMOGER nic specjalnego taki początkowy sprzęcik za 70zł https://www.google.pl/search?q=E+PAPIER ... J9TaECqdqM: zdjęcie dla przykładu tak on mniej więcej wygląda i tu moje pytanie czy jest jakaś różnica miedzy grzałkami takimi jakie podałem w temacie bo te T3 sa niedostępne w moim mieście a te MT3 znalazłem w necie i chce sobie zamówić jednak nie mogę znaleźć wyraźnych zdjęć moja grzałka która była fabrycznie w fajce ma takie krótkie wąsiki a ta MT3 to nie wiem. Nie chciałbym zamawiać w ciemno i potem żałować więc wole najpierw zapytać tutaj czy jest jakaś różnica czy może to to samo Z góry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi pozdrawiam Mateusz
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1795261
Z tego co pamiętam ( a są to już dawne czasy jak używałem parownika T3 ) to grzałki t3 miały dłuższy komin niż mt3 ( ale niekoniecznie tak musiało być ) najważniejszą różnicą między nimi jednak jest to że w mt3 był tak zwany kołnierz nad gwintem grzałki nieco szerszy niż w t3, przez co niebyło zawsze możliwości wkręcenia tej grzałki ( mt3 ) do parownika na grzałki t3.
By Mateusz2393
#1795276
Niby jest podobna do tej ktora ja mam w swojej fajce jednak u mnie po bokach wystaja knociki a tutaj sa jakies plastiki o ile dobrze widze wiec nie wiem dalej czy bedzie pasowac
By Krasnal45
#1795280
To nie są żadne plastiki, tylko knociki jak to ładnie określiłeś :mrgreen: Wystające końcówki sznurka. Na fotce to tak trochę dziwnie wygląda. Tak na marginesie, to już trochę muzeum trąci. Poczytaj trochę forum, a dokonasz niezwykłych odkryć :mrgreen:
By Mateusz2393
#1795423
Ja wiem ,że są nowinki ale mnie na tym najmniej zależy dla mnie ważne żeby zastąpić czymś normalne papierosy żeby to działało może z czasem jak mi się to spodoba zakupie jakiś droższy bardziej nowoczesny sprzęt jak narazie z tego jestem zadowolony jednak jedyne co bym w tym moim egzemplarzu poprawił to bateria bo ta to wie kiedy sie rozladowac wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna a dzis to odwalila maniane az mnie lekko zirytowala ładowałem ok 1,5 godziny zmienila kolor na ładowarce na zielony a na baterii na biało po kilku zaciagnieciach zmienila kolor na niebieski co w moim modelu oznacza ze jeszcze kilka ''machów'' i zapali sie czerwone swiatełko ale dzis o dziwo zwariowala i po niebieskim zaczelo znowu palic sie białe. Może ktos mi powie czy w epecie trzeba formowac(formatowac,formuowac) baterie? sprzedawca zalecil mi zebym zostawil ja na 12 godz pod pradem jednak ja to zignorowalem i zaczalem normalnie uzytkowac bo wiadomo telefon czy inne urzadzenie nie wymaga takiego zabiegu moze to był błąd prosze o porade czy wy w swoich fajkach robiliscie takie rzeczy?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1795424
Nie musisz kupować żadnych nowości, ale podstawą dla ciebie będzie zagłębienie się w tematy na tym forum, musisz troszkę poznać e - papierosy, zawężając temat nawet do tych zabytków, które używasz. Nie czekaj na podpowiedzi, bo jeśli nawet ktoś coś napisze, to i tak tego nie zrozumiesz. Ucz się, czytaj, będzie tak jak Krasnal45 napisał...Dokonasz niezwykłych odkryć :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.