EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Repo
#1795094
Cześć, przeprowadziłem się do Norwegii, ale nie mam pojęcia gdzie tu znajdę jakiś sklep z EIN, konkretnie to muszę kupić nowego boxa, parownik i ogniwa. Ktoś może mieszka i wie gdzie w okolicach Oslo znajdę swój raj?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1795115
Norwegia pod względem EIN jest bardzo rygorystyczna. Pisano już o tym na forum, ale nie chce mi się szukać, więc krótko napiszę.
EIN i płyny możesz nabyć tam tylko na receptę. Lekarz może ją wystawić w przypadku, gdy podejmiesz terapię antynikotynową. Jak długo będziesz dostawał recepty, tego nie wiem i nie wiem gdzie kupić EIN.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By Repo
#1795131
To że jest rygorystyczna to wiem, ale sądziłem że tylko pod względem płynów. No nic, w takim razie zostaje mi zamówić z chin. Dzięki :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1795165
W Norwegii płyny zawierające nikotynę i EIN były nielegalne. Nie było sklepów je sprzedających. Info sprzed 8-9 miesięcy.
Dozwolony jest prywatny import z krajów UE i EOG w ilościach nieprzekraczających trzymiesięcznego zużycia na jedną osobę.
Wapowanie i związane z nim ograniczenia są identyczne jak dla papierosów analogowych, a nawet większe, bo żeby np. wapować legalnie w pomieszczeniach zamkniętych musisz mieć odpowiednie zaświadczenie lekarskie.
W najbliższym czasie może się coś zmienić, bo rząd Norwegii jest na końcowym etapie wprowadzania unijnej dyrektywy tytoniowej.
Awatar użytkownika
By Repo
#1795173
@Timi na lepsze? Gorsze?
@Pamoko są żywcem dwa sklepy, napisałem do jednego i czekam na odpowiedź, drugi nie ma w ofercie tego czego chce

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dexx33
#1795177
http://www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/ ... 13031.html

Ja co prawda nie mieszkam na stałe w NO (od kilku lat pracuję tam w systemie rotacyjnym), ale z tego co zauważam to Norwedzy chmurzą gdzie popadnie, na lotnisku, na płycie lotniska, w środkach komunikacji, itd,itp.
Nie zaopatruję się w sprzęt lub płyny w Norwegii (wożę z kraju).
Znając ceny ich towarów oraz usług (....z kosmosu) stanowczo odradzam Ci zaopatrywanie się w sprzęt i płyny na miejscu.
Zaopatruj się w Polsce lub zrób sobie wycieczkę do CHRL.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 17:16 przez dexx33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Repo
#1795185
A to wiem, słyszałem i czytałem, póki co w Norwegii znalazłem sklep, ale nie mają do końca tego co chce, mają tsunami 24 ale starszego bez okienek, nie mają minikina więc zaproponowali mi predatora albo Smoant Charona. Do tego nie mają vct5 tylko hg2, wszystko spoko, bo plus jest taki że mają na miejscu, jednak wysyłkowo z chin miałbym co to chcę, jednak czas czas czas...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1795189
Repo pisze:@Timi na lepsze? Gorsze?

Gorzej już raczej być nie może. :-P
Widzę. że już się zmieniło, bo jakieś sklepy się pojawiły.
Awatar użytkownika
By Repo
#1795230
Mam nadzieję że będzie lepiej, dużo jest osób używających EIN, co najlepsze, osoby spokojnie 40+

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.