EPF
Awatar użytkownika
By [H3]
#1080746
Jak zapewne wszystkim wiadomo, krwiożerczy M$ zakończył nie dawno wsparcie dla tego cudownego systemu. Jak również mimo długiego okresu czasu od wydania SP3 - nie doczekaliśmy się SP4.

Ja nawet nie mam zamiaru odstawić tego systemu do lamusa, mam go cały czas na netbooku - co z dumą prezentuję! :)




System po niewielkich zmianach konfiguracyjnych jest nieziemsko szybki, dość stabilny i doskonale nadaje się do codziennego użytku! :wink:

Wszyscy którzy nadal z niego korzystają i ani im się śni z niego rezygnować - Prosze o wpis do klubu :D

Windows XP to Kultowy Ponadczasowy Klasyk! *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By maniek26
#1080748
jest szybki.. bo ma małe wymagania.. skoro Ci pasuję to super.. ja wolę nowsze wersje... ale jak wiadomo na tej wersji wszystko chodzi. :piwo :piwo :piwo,ale wszystko się zmienia z czasem,norma.. i ta wersja juz jest olana..
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, 01:07 przez maniek26, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1080750
Na teraźniejszy i starszy sprzęt to faktycznie nie ma lepszego. Jednak obsługa dotykowego ekranu to tragedia.
Awatar użytkownika
By [H3]
#1080753
Na netbooka z Intel Atom n550, 2gb ramu (1gb lub 512mb tez by było gites ale chrome na wielu kartach spoooro zżera), grafika GMA3150 to najlepszy system jaki miałem, a wypróbowałem już wszystkie inne windowsy (win8 nawet chodził ale nie obsługiwał rozdzielczosci ekraniku 1024x600), win7 mulił.. vista nie za bardzo. Linuxów może z 30 było - w tym na lekkich środowiskach XFCe i LXDE.

Szybciej tylko chodzi puppy linux ale to archaizm jest masakryczny ( ciekawostka - waży 150mb cały linux a ma wszelkie sterowniki do wszystkiego i kodeki ;) )

Chłopaki! Wrzucajcie swoje screeny ekranu z Win XP! *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1080754
Mi wczoraj aktualizacja przyszła na maj. A miało już po wirusie nic nie być. Bo pięknym wirusem zakończyli aktualizacje XP :lol: .
Awatar użytkownika
By zakk87
#1080785
Ja nie dam zdjęć bo mam 43 kompy z XP i 27 z win7.
Xp bardzo dobry system. Mam u rodziców fajny komputer. Athlon 2200+ 1gb ram i radzio 9550. System chodzi elegancko ale od jakiegoś roku przeglądarki coraz gorzej. O YouTube nie wspomnę. Brak sse2 daje się odczuć :-P

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1080802
[H3] pisze:Jak zapewne wszystkim wiadomo, krwiożerczy M$ zakończył nie dawno wsparcie dla tego cudownego systemu.

Nity tak, bo dokładnie 8 kwietnia zakończyło się wspieranie tego systemu.
Niby nie, bo ja w samym maju miałem 3 aktualizacje automatyczne, z tego dwie dla Windowsa XP.
Ponadto zakończyło się wsparcie dla Office 2003.
Co najśmieszniejsze system Windows XP Embedded będzie nadal wspierany! Ale oczywiście nie za małe pieniądze i nie dla zwykłego śmiertelnika.

zakk87 pisze:Ja nie dam zdjęć bo mam 43 kompy z XP i 27 z win7.

U mnie liczby zdecydowanie inaczej się układają. Liderem jest XP, później Win7 oraz może ze dwa stanowiska na Viscie.
Sam na co dzień korzystam Win8.1, wcześniej długo Win7. W pracy nadal stary poczciwy WinXP
Awatar użytkownika
By zakk87
#1080817
U mnie jak widać też liderem jest XP i nie zamierzamy z niego na razie rezygnować. BA, 18 HaPeków ma licencję Visty z downgradem do XP :)
Awatar użytkownika
By McSlavko
#1080826
niestety XP to (w większości przypadków) 32 bit, platforma 64-bitowa dla XP została olana, a wiec ograniczenie ilości ram obsługiwanej przez system oraz ograniczenie ilości ram na proces dyskwalifikuje go całkowicie do bardziej zaawansowanych zadań, szkoda :(
Awatar użytkownika
By puzii76
#1080956
Uważam że najlepszy SO Mica
7ki i 8ki to niestety ale dla mnie to tylko poprawione Visty. Niby pięknie wszystko wygląda, ale na każdym kompie inaczej chodzi, coś nie działa.. Ile trzeba się tego naserwisować... ehhh...
A Xp? instalujesz winde, sterowniki i po zawodach...

A tak nawiasem mówiąc to jednak wygrywa u mnie Ubuntu, ale to tak po cichu... :)

W.
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1080964
zakk87 pisze:BA, 18 HaPeków ma licencję Visty z downgradem do XP :)

U mnie podobnie... Wszystkie sprzęty zakupywane były z Vista lub Win7 z możliwością downgrade'u. Dlatego na większości nadal hula XP :P W tamtym roku postanowiliśmy postawić pierwsze systemy z Win7 i nie obyło się bez problemów :/ Najważniejsze, że wszystkie udało się rozwiązać!
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1080978
Używałem "od zawsze" XP w wersji, sapera, malcolma i suchego- To były i są jak dla mnie najlepsze systemy operacyjne.
Teraz czekam z utęsknieniem na WindowZ 7. Może się doczekam :)
By user
#1080980
Co Wy wiecie o systemach? :lol:
Najlepszy był Win 2K Pro. XP to tylko ucukierkowiona i zdupcona wersja 2K
Awatar użytkownika
By zakk87
#1081010
to załóżcie sobie swój fanklub. ikspe jest najlepszy i nie trollujcie.

A tak na serio to proponuję logo naszego fanklubu
Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1081182
Jakoś nie inaczej mogłem się spodziewać że tu jak w modach, macie co najlepsze. Dokopiecie ile się da XP zapominając o milionach ton groźnych odpadów toksycznych jakie z tym systemem idą do śmietnika. Gratulacje głupoty w ochronie środowiska tylko dlatego by była kasa dla koncernów. Klakierzy też są winni.
By Polan
#1081951
Sorry Ale moim zdaniem najlepszy jest Windows 7.
Z wielka niechęcią go zainstalowałem ale musze przyznać że mój netbook zyskał nowe życie pod 7 (wcześniej xp).

Linuxa odpuściłem po 3 awariach grub'a ...

-------------------
Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
By miron52
#1081958
W pracy używam siódemki, a w domu XP z powodu jednego programu Dos'owego, który kiedyś wyrzeźbiłem w Clipper'ze. Próbowałem uruchamiać go na siódemce w XP-Mode i Ubuntu pod DosBoxem i na VirtualBox'ie, ale tylko na XP chodzi bez problemów. Poza tym XP już mnie nie potrafi niczym zaskoczyć w odróżnieniu od siódemki :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.