EPF
By Krasnal45
#1745086
Gdzieś kiedyś, (za górami za lasami :mrgreen: ) był na trawniku wątek, bodajże Wasz, szanowne E-dymy, w którym userzy dopytywali o możliwość nabycia aromatów MaiArt w sieci Waszych sklepów. Na ile sprawa jest aktualna, a może rozwojowa? Nie ukrywam, że ja, a podejrzewam, że również spora część trawnikowców, którzy już sprawdzili te aromaty i przekonali się o ich jakości, widziałbym dostępność ich w Waszych sklepach. Byłoby to dla nas dużym udogodnieniem biorąc pod uwagę waszą sieć. W tej chwili dostępne są praktycznie tylko w Częstochowie. Reszta dystrybucji niestety mocno kuleje, że nie powiem dno i dwa metry mułu. Czy możemy mieć jakąś nadzieję? Skądinąd wiem, że MaiArt jest chętny do współpracy *BLUSH*
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1745107
Jestem za a nawet przeciw :)

Wytapane z okna
Awatar użytkownika
By bulit73
#1745110
Fajnie @Krasnal45 , ze poruszyłeś ten temat. Jak najbardziej jestem na tak :D
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1745216
Temat byl poruszany i nie wiem po co znowu go meczyc? Masz 2 sklepy online gdzie mozesz kupic aromaty Maiart + troche stacjonarnych. Wcale nie dziwie sie, ze Maiart nie chce zeby ich aromaty sprzedawane byly w edym jako jedne z wielu. Jakby chcieli to ich aromaty byly by juz u nich dostepne i zadne forumowe smety tego nie zmienia.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1745226
Hmmm... czyżby czytanie odbyło się w pośpiechu? :wink:
Krasnal45 pisze: Skądinąd wiem, że MaiArt jest chętny do współpracy *BLUSH*


Co do sedna tematu: również jestem za. :)
By FlashGordon
#1752683
Nie ma odpowiedzi, bo jeśli w ogóle by doszło do jakichkolwiek rozmów, to nie na miejscu jest pisanie czegokolwiek publicznie przed pewną realizacją.
By MaiArt
#1773509
Bardzo nam przykro, lecz w chwili obecnej nie widzimy możliwości wprowadzenia aromatów MaiArt do sklepów E-dym.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.