EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lost1337
#1764289
Witam, w posiadanym modzie vaptio p1 podczas palenia słychać brzęczenie elektroniki (jakieś zwarcie).
Ogólnie mod pali dobrze, tylko raz na kilka buchów jest ten dźwięk brzęczący jakiegoś zwarcia.

Czy bezpiecznie jest to palić czy jest prawdopodobieństwo, że mod może wybuchnąć? :/
By Krasnal45
#1764290
To nie zwarcie, a brzęcząca sobie któraś cewka przetwornicy. Taki urok budżetowych modów. Czasem słychać, czasem nie słychać, czasem ciszej, czasem głośniej. Nic na to nie poradzisz, ale przejmować się tym nie musisz. Nic Ci nie grozi.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1764291
Mój cuboid nie dość, że brzęczy to jeszcze cichutko "tyka"... jak bomba :)
By lost1337
#1764292
Krasnal45 pisze:To nie zwarcie, a brzęcząca sobie któraś cewka przetwornicy. Taki urok budżetowych modów. Czasem słychać, czasem nie słychać, czasem ciszej, czasem głośniej. Nic na to nie poradzisz, ale przejmować się tym nie musisz. Nic Ci nie grozi.


Bardzo dobrze, słyszeć taką wiadomość, ale to pewne? Wcześniej nie było takich brzęczeń a wcześniej wydarzyła się wpadka z vaptio i było włączone kilkanaście minut i po prostu się przegrzało, że strasznie wali spalenizną, na pewno nic nie stopiło w elektronice i można palić?
By Krasnal45
#1764294
Prawdopodobnie przez to przegrzanie masz teraz takie objawy. Dopóki dobrze działa i nie ma jakichś innych niepokojących anormalności, spokojnie używaj.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764295
lost1337 pisze:Witam, w posiadanym modzie vaptio p1 podczas palenia słychać brzęczenie elektroniki (jakieś zwarcie).
Ogólnie mod pali dobrze, tylko raz na kilka buchów jest ten dźwięk brzęczący jakiegoś zwarcia.

Czy bezpiecznie jest to palić czy jest prawdopodobieństwo, że mod może wybuchnąć? :/


Mi eVic-VTC Mini tyka :lol: Tak jak w zegarku :D
By lost1337
#1764297
Okej dobrze słyszeć takie informację, aczkolwiek tym bardziej, że to mod jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że wybuchnie niż box bo w końcu wszystko jest automatycznie regulowane, czy nie?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764298
To co masz to też box.
By lost1337
#1764306
Przepraszam za post pod postem ale zapomniałem spytać czy można zaradzić jakoś temu zapachowi spalenizny całego kita, strasznie śmierdzi, pudełko tak samo.
By Krasnal45
#1764309
Spaliłeś watę w grzałce, to śmierdzi :mrgreen: Porządnie mycie atomizera, wymiana grzałki i trochę czasu aż to wszystko się wywietrzy :mrgreen:
By Im.kvba
#1925331
Hejka
Sam właśnie posiadam ursa nano jakoś już z 2 miesiące i dzisiaj ładowałem go gdzieś około 15/20 minut i też tak buczy na pewno można palić czy lepiej wymienić?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.