EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1719810
pol pisze:Podobno ma znaczenie dla tych, którzy mają stan poniżej zera.

Zależy kiedy.
Np. ja po :beer: nie prowadzę *BOR*

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:09 --

To tak jak z tą ogłupiającą wielu z WAS niby ustawą!!
Jak pan czy pani przy korycie dba o moje zdrowie?
Broni mi przyjemności z wapowania a nie potrafi za gwarantować podstawowej opieki zdrowotnej???!!!!
A marionetki przytakują!!!

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:11 --

Ciekawe kiedy ten ogłupiały naród sie ocknie!
Zapewne jak wszystko sprzedadzą!
Obudzą się pokrzywdzeni jak to się już dzieje z ręką w nocniku!!!

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:13 --

Jak rynsztoki wybudują i każą nimi chodzić to też będzie cisza.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1719817
Punkty reputacji

1. Punkty reputacji służą do oceny merytorycznej poszczególnych wiadomości użytkownika.
2. Każdy użytkownik może przyznać zarówno punkty negatywne jak i pozytywne w zależności od własnej opinii jednakże:
a) punkty nie mogą być wystawione jako forma podziękowania (komentarza) do transakcji handlowej.
b) punkty reputacji nie mogą być wystawiane zarówno w odwecie za przyznane punkty negatywne ani jako podziękowanie za punty pozytywne.
3. Punkt reputacji można przyznać lub odjąć co 2 godziny.
4. Nie można przyznać ani odjąć temu samemu użytkownikowi punktów reputacji 2 razy pod rząd.
5. Siła reputacji jest wielkością w zakresie od 1 do 10 określającą ilość jednorazowo odejmowanych lub dodawanych punktów reputacji:
a) Użytkownik otrzymuje 1 punkt siły reputacji po napisaniu 20 postów
b) Po napisaniu 2000 postów siła reputacji wzrasta o 1 punkt
c) Staż na forum powyżej roku to kolejny jeden punkt siły reputacji
d) Po otrzymaniu 200 punktów reputacji otrzymuje 1 punkt Siły Reputacji
6. Punkty reputacji dodawane lub odejmowane są zgodnie z Siłą Reputacji użytkownika
7. Krzywdzące lub niesprawiedliwie przyznane punkty (zarówno dodatnie jak i ujemne) można zgłosić administracji forum (poprzez formularz zgłoszenia "Zgłoś niesłuszne przyznany punkt reputacji")
8. Punkty są moderowane i mogą być usuwane przez moderatorów oraz administratorów bez podania przyczyny. Punkty przyznane bez podania przyczyny ich przyznania będą także usuwane.


Na deser :mrgreen:

hot-topic-punkty-reputacji-i-ich-dalsze-losy-t103406.html?hilit=punkty%20reputacji



A w zasadzie, to nie wiem o co Ci chodzi :zakrecony :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
By xD_
#1719820
Ja od dawna specjalnie zbieram punkty minusowe i chyba pobiłem rekord na tym forum :D Nie patrz na te punkty,one maja niewielkie znaczenie ;)
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1719823
Thaniell pisze:Punkty reputacji

1. Punkty reputacji służą do oceny merytorycznej poszczególnych wiadomości użytkownika.
2. Każdy użytkownik może przyznać zarówno punkty negatywne jak i pozytywne w zależności od własnej opinii jednakże:
a) punkty nie mogą być wystawione jako forma podziękowania (komentarza) do transakcji handlowej.
b) punkty reputacji nie mogą być wystawiane zarówno w odwecie za przyznane punkty negatywne ani jako podziękowanie za punty pozytywne.
3. Punkt reputacji można przyznać lub odjąć co 2 godziny.
4. Nie można przyznać ani odjąć temu samemu użytkownikowi punktów reputacji 2 razy pod rząd.
5. Siła reputacji jest wielkością w zakresie od 1 do 10 określającą ilość jednorazowo odejmowanych lub dodawanych punktów reputacji:
a) Użytkownik otrzymuje 1 punkt siły reputacji po napisaniu 20 postów
b) Po napisaniu 2000 postów siła reputacji wzrasta o 1 punkt
c) Staż na forum powyżej roku to kolejny jeden punkt siły reputacji
d) Po otrzymaniu 200 punktów reputacji otrzymuje 1 punkt Siły Reputacji
6. Punkty reputacji dodawane lub odejmowane są zgodnie z Siłą Reputacji użytkownika
7. Krzywdzące lub niesprawiedliwie przyznane punkty (zarówno dodatnie jak i ujemne) można zgłosić administracji forum (poprzez formularz zgłoszenia "Zgłoś niesłuszne przyznany punkt reputacji")
8. Punkty są moderowane i mogą być usuwane przez moderatorów oraz administratorów bez podania przyczyny. Punkty przyznane bez podania przyczyny ich przyznania będą także usuwane.


Na deser :mrgreen:

hot-topic-punkty-reputacji-i-ich-dalsze-losy-t103406.html?hilit=punkty%20reputacji



A w zasadzie, to nie wiem o co Ci chodzi :zakrecony :mrgreen: :lol:

Dzięki Danielu.
Ogólnie to się znamy gdyż wiele mi pomogleś 3 lata wstecz przy doradzaniu i nabyciu kilku rzeczy.
Potem była przerwa z analogiem. Ale jednak wrociłem. Chyba dzięki tobie i-taste mam

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:24 --

erbis pisze:
Robiś80 pisze:Np. ja po :beer: nie prowadzę *BOR*

A ja po :beer: nie piszę. :roll:

A ja teraz nie :beer:
gdyż pracuję do 5 :lol:

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:31 --

Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy prawo do wyrażania swojej opinii!!!!
erbis faktycznie jak masz w podpisie - nie paskudź trawnika!
Sam awatar wystarczy. Ja nawet po 10 :beer: bym się tak nie sponiewierał! :oops:

-- [scalono] 23 wrz 2016, 23:40 --

Jak się kogoś bez przerwy chwali - w tym wypadku - daje same "+" to taki ktoś prędzej czy poźniej w piórka obrośnie!
Ludzie szybko popadają w samozachwyt!
Cosik po 5 latach wiem na ten temat.

Warn nr 1.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1719833
Dla niektórych punkty mają niesamowite znaczenie, co widać po pojawiających się co jakiś czas wątkach z żalami po zminusowaniu. Mam wrażenie, że wirtualne życie jest dla niektórych ważniejsze od rzeczywistego. A to tylko cyferki w internecie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1719838
Dla mnie to żaden wyznacznik bycia dobrym forumowiczem. Sam jak potrafię to pomagam, a + nie przybywa. Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Niektórzy za bardzo biorą sobie te punkty do siebie.
Trochę mi to zalatuje przedszkolem, gdzie dzieciaki zachęca się i nagradza +, sloneczkami itp
Gdyby punktów nie było, szczerze nie zrobiłoby mi to różnicy.

xD ma masę minusów, a ja go tam lubię, przeprowadziliśmy nawet miłą i udaną transakcję.
Więc jak dla mnie punkty reputacji to żaden wyznacznik "dobrego forumowicza"
Niektórzy są aroganccy, opryskliwi a mają setki +

Spodziewam się teraz masę - na koncie, ale jak wspominałem noe są one dla mnie ważne.

Ahhh ta wolność słowa (jeszcze).

Pozdrawiam serdecznie i nie bierzcie sobie wszystkiego do serca ;)
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.