EPF
By Macco
#1718517
Witam czy zamawiał ktoś coś z tej strony championworld.eu?
Czekam już ponad 10 dni na zmianę statusu wysyłki i nic. Nikt nie odpisuje na maile ani nie odbiera telefonów. Szczęśliwie wybrałem paczkę kurierem za pobraniem.


Udało mi się dodzwonić. Wysyłki realizują jedynie z przedpłatą na konto mimo że do wyboru jest za pobraniem.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2016, 10:54 przez Macco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By cannonn
#1718518
Płynie kajakiem z Seszeli do Polski to trochę zajmie.

TapTap
By Macco
#1718521
Na polskiej wersji strony brak statusu na angielskiej wersji strony pisze ze anulowane. Zastanawiam się czy ryzykować. Chciałem kupić SMOK Fury-s ale nigdzie indziej nie widziałem tej tubki za 100. Może ktoś ma namiar na jakiś sklep.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1718529
Czy champion to przypadkiem nie ebull z Gdańska?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Kopciołuch
#1718560
Tak kiedyś się nazywali, sklepy stacjonarne masz w całej Polsce.
Zakładka na stronie .eu where to buy i wybierasz województwo i miasto.
Nie mają najniższych cen, ale są zdecydowanie tańsze od ESW i wysepek.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1718562
To też fakt, nawet w Bielsku-Białej są. Tyle że jak pamiętam wystrój i zaplecze sklepu z domu handlowego w Gdańsku, a to co spotkałem tu. To ekhm niebo a ziemia, w Gdańsku 2 ściany w LQ, 2 duże gabloty ze sprzętem, miła obsługa, zadbany lokal, karty rabatowe. W Bielsku-Białej kilka LQ na skrzyż, trochę sprzętu, ściany obdrapane, baba w lato w swetrze telepie się z zimna (na polu dobre +30), i faktycznie u nich zimno jak diabli. Na widok karty rabatowej wielkie oczy 'co to w ogóle jest'. Niby firma ta sama ale standard nie ten sam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.