EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716177
A uda się, jak się Regulamin przejrzy ;)
Awatar użytkownika
By mariogd
#1716416
RoydAngoulmois pisze:Witam, mam pytanie czy w dziale na forum kup teraz wciąż można umieszczać tam swoje oferty?


Można ale ty akurat nie spełniasz warunków zawartych w regulaminie.

Cyt'
7. Aktywna sprzedaż jest możliwa jedynie przez zweryfikowanych użytkowników forum. Weryfikacja następuje na wniosek użytkownika wysłany do moderatora lub administratora forum za pośrednictwem prywatnej wiadomości.
8. Aby przejść weryfikację użytkownik powinien posiadać: co najmniej 3 miesięczny staż na forum, 50 napisanych postów (wg wskazań licznika postów), nieposzlakowaną opinię na forum, oraz otrzymać polecenie innego, wcześniej zweryfikowanego użytkownika forum.
9. Użytkownik udzielający polecenia oświadcza tym samym że zna użytkownika polecanego osobiście lub też iż dokonywał z użytkownikiem transakcji oraz że posiada dane niezbędne do jego identyfikacji (imię, nazwisko, adres, numer konta bankowego) i w razie konieczności przekaże te informacje odpowiednim organom państwowym.

Jaka góra do ijusta

Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.