EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By lucjanowski
#1714636
Cześć,
mam pewien problem. W tamtym roku zacząłem prowadzić swojego bloga no i niestety przyszedł dzień sądu. Czy są osoby na tym forum, które się orientują czego mniej więcej mi zabrania ustawa pisania na takim blogu? Czego nie powinienem robić albo może nawet jakie tematy usunąć?

Pozdrawiam :(
Awatar użytkownika
By Mellan
#1714637
Z tego co piszą o ustawie to zabrania się reklamowania konkretnych epapierosów, pisania o ich prozdrowotnym działaniu i tym podobne.
Awatar użytkownika
By lucjanowski
#1714638
Reklamowania tzn, że nie mogę teoretycznie pisać recenzji? Moja strona jest zapisana na moim profilu. Proszę niech ktoś wejdzie i zobaczy. Co ew. do kosza, a co zostaje.
Pozdrawiam :/
Awatar użytkownika
By Deletor
#1714703
Najlepiej to by było jak byś się wybrał do prawnika. Tak to masz tylko gdybanie co może a co nie może być. Sam pewnie zauważyłeś że ile osób na forum tyle interpretacji ustawy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.