EPF
Ustniki, pyrexy, szkiełka i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By KerranVape
#1617856
Jako pierwszy produkt na stół leci Master Kit od UD.

Zestaw ten otrzymałem od ekipy UD na targach w Warszawie. Przy ich stanowisku spędziłem bardzo dużo czasu, rozmawialiśmy na temat ich produktów, tych które już są i takich, które dopiero wejdą na rynek. W podziękowaniu za rozmowę otrzymałem ten oto zestaw ;).

Obrazek

Specyfikacja :

Wymiary: 225 x 150 x 25 mm.

Waga : ~700 g.

Skład zestawu :

1.Coil Jig V3 (kuro type)
2.Obcinaczki
3.Pęseta ceramiczna
4.Trzpień do układania waty
5.Dwa śrubokręty (płaski i krzyżakowy)
6.Nożyczki

Obrazek

Średnice końcówek Coil Jig to 0.15, 0.2, 0.25 i 0.3, jak dla mnie to w zupełności wystarczy.

Dodatkowo do zestawu jest imbuls którym dokręcamy śrubkę stabilizującą nam końcówki (w innych zestawach są magnesy neodymowe, które raz lepiej, a raz gorzej trzymają trzpień)

Wszystkie części mieszczą się w środku rurki.

Obrazek

Obcinaczki są idealnie naostrzone i wyprofilowane. Podczas odcinania zbędnego drutu zaraz przy ścianie naszych pinów nie odstaje nawet minimetr drutu. Są cienkie i wygodne w użytkowaniu. Rękojeść pokryta jest gumą, pewnie leżą w dłoni.

Obrazek

Pęseta jak każda inna, ceramiczne końcówki zamocowane za pomocą dwóch śrubek. Wykonana ze stali nierdzewnej i ceramiki. Plusem jest sparowanie dolnej i górnej części. Stykając obie części nie widać żadnego niedociągnięcia. Obie części idealnie nakładają się na siebie.

Niektóre pęsety po złym sparowaniu „rozjeżdżają” się na boki co uniemożliwia dalsze ich użytkowanie.

Obrazek

Końcówka do układania waty. No jest :) Równie dobrze można watę układać drutem, który pozostał nam z grzałek czy wykałaczką. Jest w zestawie to go używam. ;)

Obrazek

Śrubokręty bardzo dobrze wykonane! Nie widać niedoskonałości po odlewaniu czy ostrych krawędzi co zdarza się przy śrubokrętach za 1$. Obrotowa końcówka pozwala na bardzo wygodne odkręcanie śrubek pod naciskiem dłoni.

Obrazek

I na sam koniec moje kochane okulary ;) Nie używałem ich do tej pory bo wszystko przycinam obcinaczkami( korzystam z celulozy w paskach ).

Kompaktowe, bardzo łatwo rozkładające się ;)

Obrazek
Obrazek

Cały zestaw zapakowany w trwałe pudełko obite skórą.

Moja ocena dla tego produktu to 4!

Sam oceń czy powinieneś go mieć.

Pozdrawiam,

Kerran
Awatar użytkownika
By Deletor
#1621820
Recenzja super, jeszcze przydała by się cena albo gdzie to cudo można kupić.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1621981
Krasnal45 pisze:Dzięki, ale jako normalny facet, mam ciekawsze pomysły na zagospodarowanie 160zł :mrgreen:


*GOOD*
Tak naprawdę, to potrzebne są:
- dobre nożyczki (chirurgiczne) 12zł
- szczypce 13zł
- szpikulec dentystyczny 7zł
- obcinaczki 15zł
- komplet śrubokrętów precyzyjnych z imbusami 20zł
- pęseta 7 - 30zł
- miernik rezystancji 30zł
- stare wiertła - darmoszka.

Razem w okolicach 100zł.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1621986
Fajny gadżet dla młodych ludzi którzy skrzynkę i narzędzia widzieli jedynie w markecie budowlanym.
Cena powala, ale jak przystało na bajer - musi kosztować.
Stary facet, taki jak np. ja jak dobrze pogrzebie w szafie z narzędziami znajdzie ze trzy takie komplety.

Narzędzia swoją drogą, ale ciekawsza opcja to "ołtarze" do kręcenia grzałek :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Deletor
#1623233
Sprawa nie powiem fajna ale po za pęsetą to resztę wszystkiego mam co najmniej x3. Dla youtubera będzie w sam raz :p aby ładnie i estetycznie wyglądało.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1623264
Krasnal45 pisze:Dzięki, ale jako normalny facet, mam ciekawsze pomysły na zagospodarowanie 160zł :mrgreen:

No właśnie to dziwne. Ja mam w cholerę różnych śrubokrętów, wkrętaków, kleszczyków, pęset i obcinaczek. Wszędzie mi się to wala i nawet szukać nie muszę.
W zasadzi potrzebuję jednego wkrętaczka, pęsety i nieśmiertelnych radzieckich nożyczek za 1 rubel i 60 kopiejek. Nie do zamordowania sprzęt mimo 30 lat :)
A grzałki kręcę na nitach, bo wygodne to i niezbyt duże. Ale wiertła też ok.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1623725
No nitów to mam chyba z 4 w samochodzie przy lewarki nie wiadomo po co i na co, nawet nie wiem czy mam nitownice w domu.
Wiadomo dla chcącego nic trudnego, ale zamiast na coś takiego 160zl to bym wolał jakiegoś klona czy sprzęt do mieszania póki jeszcze można na internecie kupić.
Chyba że ktoś potrzebuje ładnego sprzętu co by na jakimś weselu czy innej wytrawne uroczystości kręcić grzałkę przy stole.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1623734
Ja do kręcenia również mam komplet 20 wierteł od 1.0 do 3.0 mm za bagatela 10 zł :) Pęseta albo i dwie leżą w szufladzie, wkrętaki, śrubokręty, nożyczki... Jedyne na co się wykosztowałem to Kuro Coiler za $6 :lol: Co ja będę strzępił języka. Recenzja taka to sztuka dla sztuki. Może kolega ma % od sprzedaży *BOR*
Awatar użytkownika
By KerranVape
#1633966
Nie mam ani grosza za to co napisałem. Wspominałem już wcześniej że dostałem ten zestaw na VapeExpo Polska jako prezent.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.