EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1611038
Mutango pisze:
Krasnal45 pisze:Temat coś umarł. Czy PDO również?

Przeczytaj 12 postów wstecz :lol:


Właśnie nie pamiętam @Mutango czy Ci wysyłałem próbkę ? Jakby co, mam jeszcze zapas w lodówce ;)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1611046
Miałem próbkę chyba z innego źródła. Dla mnie osobiście nie było żadnej specjalnej różnicy między PG a PDO. Ale doceniam przydatność dla ludzi uczulonych na PG. Niemniej jednak wiadomo, że zawsze to będzie tylko bardzo niewielki margines rynku, zwłaszcza ze względu na dużą różnicę w cenie. Dlatego trudno się spodziewać jakiejś szczególnie ożywionej dyskusji w tym temacie. Ot po prostu informacja, że ludzie którzy nie tolerują PG, mają jakąś alternatywę.
By Krasnal45
#1611214
Mutango pisze:
Krasnal45 pisze:Temat coś umarł. Czy PDO również?

Przeczytaj 12 postów wstecz :lol:

O cenę chodzi? Po zmieszaniu w odpowiednich proporcjach z gliceryną, już tak źle to nie wygląda, a naprawdę, tak jak mati napisał, dla uczulonych na PG, kapitalna sprawa. Szczególnie przy samogonach, nieprawdaż? Trza to gdzieś dorwać kiedyś i spróbować. Nie mam problemów z PG, ale nie ukrywam, że z "gardłowymi efektami", o wiele lepiej "wchodzą" mi mieszanki z przewagą VG. Gardziołek to odczuwa...
Jestem "smakowcem" jak i Wy zapewne, a wiadomo, że VG jest kiepskim nośnikiem smaku.
By sqoobany
#1922641
Witam . Trochę odświeżę temat . Jestem na etapie poszukiwania PDO do testów bo sam borykam się z problemem bardzo przesuszającego się nosa od liquidów na PG . Jednak mam problem ze znalezieniem sklepu z propanadiolem .Jest ktoś w stanie pomóc w tym temacie ?
By KingArthur
#1923146
Co bardziej wysusza PG czy VG? Zauważyłam że jak przeszłam na samą bazę 70/30 to skóra bardzo mi się przesusza :( jak wapowałam bazę nikotynową z aromatem już gotowym(wymieszanym) to tak nie było :idea: :?: rozrobić bazę 70/30 z aromatem i PG pomogło by coś???
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.