EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By svcius
#1602105
Właśnie palę mam nadzieję ostatniego papierosa. Zakupiony Evic vtc Mini ładuje akomulator Sony vtc5, a Zephyrus v2 UD zalany i sie nasącza na razie liquidem p1 o smaku orzecha laskowego ale zabieram sie niebawem za własnego hazelnuta TPA na bazie Optimum. Dziękuję forumowiczom serdecznie za pomoc w wyborze sprzętu, a także za cenne wskazówki, które tu otrzymałem i myślę że otrzymywał będę nadal. Czuję, że dzięki Wam moja Żona i Córka już nie poczują ode mnie smrodu analogowego papierosa. Jeszcze raz wielkie dzięki. Życzcie mi powodzenia. Trzymajcie się ciepło.
By Trane
#1602113
Przyłączam się do życzeń, naprawdę da się porzucić analogi mając wolę walki i odpowiedni sprzęt bojowy:-)
Powodzenia svcius!
Awatar użytkownika
By lelek6
#1602124
Wytrzymaj. Twardy bądź, nie miętki... ;)

Pozdrawiam
By marpusz
#1602138
Trzymam kciuki! Wiem na własnym przykladzie ze dasz rade. Ja jako osoba palaca 15lat ponad paczke dziennie próbowałem juz wszystkiego w ciagu ostatnich 3 lat. 2 terapie z tabexem, 1 z desmoxanem, terapie antynikotynowe i inne wynalazki. Max wytrzymalem 1dzien bez analoga. Od miesiaca mam efajke a od 3tyg nie mialem analoga w ustach. Co wiecej nawet mnie nie ciagnie, a poczatkowo jak palilem analoga + e to czesto polowe analoga wywalalem bo mi nie smakowal. 3maj sie i daj znac jak idzie ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mNType
#1602399
Powodzenia i silnej woli.
Moja rada...rób swoje liquidy o różnych smakach. Zawsze korci, żeby spróbować co mi tam ciekawego wyszło. Robiąc jeden liquid, który nie spełni oczekiwań smakowych lub którego smak już doskonale znasz częściej ciągnie do analogów.... a tak zawsze coś nowego w piwniczce się przegryza i czekasz, aż będzie gotowe.
Mi to bardzo pomogło w walce :)
By Anyaris
#1602428
Zestaw masz pierwsza klasa! Więc na sprzęt nie da się zwalić winy. Lq rób sam, bo to jak pisał kolega wyżej, świetna zabawa i zawsze czeka się na na nowy smaczek. U mnie teraz 100ml "Polskiego Ogrodu" własnie zalicza kolejny dzień leżakowania. Mniam! Tak samo jak robienie własnych grzałek.
Ale powiem Ci, że największa satysfakcja jest z tego, że nie truje się i nie smrodzi bliskim...
Awatar użytkownika
By svcius
#1602486
Dzięki wielkie wszystkim za słowa wsparcia ;) Pierwszą grzalke robię już jutro bo na oryginalnej czuję już smak spalenizny... Może to dlatego, że wapuje dość dużo ale ie szkodzi sprawdzić ;)

Wysłane za pomocą mTalk
Awatar użytkownika
By svcius
#1608482
Tydzień bez papierosa dzięki Wam [SMIRKING FACE]

Wysłane z mojego Microsoft Lumia 950 XL przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.