EPF
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1547812
Siemanko wszystkim! :beer:

Trochę mi się nudziło więc postanowiłem zmajstrować sobie porządną podstawkę do robienia grzałek, co by łatwiej się kręciło :)
Oto efekty pracy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podstawka wykonana z podstawki po starym pucharze, głowicy z gwintem 510 od moda mechanicznego Nemesis(klon), śruby, podkładki i nakładki co by wszystko razem skręcić, oraz kilku podstawek antypoślizgowych wygrzebanych ze starego, zepsutego laptopa :) Dokładnego wykonania nie będę tłumaczył gdyż każdy patrząc na zdjęcia jest wstanie ogarnąć "jak to jest zrobione" :kulam

Całość świetnie się trzyma, głowica nie lata i co najważniejsze podstawka jest bardzo stabilna. Nie ślizga się po stole :)

To by było na tyle :) WESOŁYCH! *SMOKEKING* :beer:

P.S.
Mam jeszcze jeden puchar i głowicę od Nemka więc jakby ktoś reflektował na taką podstawkę to walić śmiało :kulam
Awatar użytkownika
By Hunka
#1547819
Masz plusa za dostarczenie natchnienia. :)
Pucharów u nas dostatek.
Jak się rozkręcę to sklep z podstawkami mogę otworzyć :lol:
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1547821
Hunka pisze:Masz plusa za dostarczenie natchnienia. :)
Pucharów u nas dostatek.
Jak się rozkręcę to sklep z podstawkami mogę otworzyć :lol:


Ooo! To może razem biznes rozkręcimy? :beer: :lol:
Awatar użytkownika
By puzii76
#1547940
Ja chce go wygrać... ;-)

Tapatalknięte z drogi...
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1548032
puzii76 pisze:Ja chce go wygrać... ;-)

Tapatalknięte z drogi...

W takim razie trzeba urządzić zawody :lol:
ZjadaczGłów pisze:Podstawka, podstawką ale klawiatury takowej to już z 10 lat nie widziałem :-)

Do kompletu jest PCet i monitor..Wszystko z roku 2000 albo 2002 (nie pamiętam dokładnie) :D Stoi nieużywany jako zabytek :beer:

berto pisze:@BlackDeViil
Kiedy lista? :beer:

Lista?? Nie planuję takowej :lol: No chyba, że założymy działalność gospodarczą z Hunką :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By kudlatyEOS
#1548783
Obrazek
Obrazek

Ponad rok się trzyma, gwint 510 to baza z T3s. Baza wklejona na poxipol.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1548912
Jak rozumiem, rozpocznie się produkcja. Bo to w dziale MODOmania->Akcesoria
;)
Wyposażyłbym to w miliomomierz z wyświetlaczem
Jak zdobyć jakiś fajny pucharek z taką fajną podstawą? Trzeba startować w jakiś zawodach? Jak startowałem do jednej laski, to mam nos złamany, ale i tak się opłaciło :P
Prosty, fajny i bardzo użyteczny pomysł.
@BlackDeViil - zdradź markę laptopa - dawcy podkładek. Obstawiam Fujitsu-Siemens lub Dell :)
By orient
#1549244
Zepsulo pisze:Jak zdobyć jakiś fajny pucharek z taką fajną podstawą? Trzeba startować w jakiś zawodach?


Możesz też dobrać sobie odpowiedniego dziadka. Wtedy dostaniesz "na zachętę". :D
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1549625
Zepsulo pisze:Jak rozumiem, rozpocznie się produkcja. Bo to w dziale MODOmania->Akcesoria
;)
Wyposażyłbym to w miliomomierz z wyświetlaczem
Jak zdobyć jakiś fajny pucharek z taką fajną podstawą? Trzeba startować w jakiś zawodach? Jak startowałem do jednej laski, to mam nos złamany, ale i tak się opłaciło :P
Prosty, fajny i bardzo użyteczny pomysł.
@BlackDeViil - zdradź markę laptopa - dawcy podkładek. Obstawiam Fujitsu-Siemens lub Dell :)


Toshiba
Awatar użytkownika
By lelek6
#1551034
Fajne macie te marmurki... Tłok rządzi ;)
Pokażę Wam jak wygląda ich biedniejszy krewny ;) Widać chyba po czym jest pudełko. W środku jako obciążnik - ołów z wystrzelanego śrutu :) (zbieram po sobie, dbam o środowisko :) ).

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
By Hunka
#1551066
Zepsulo pisze:Jak zdobyć jakiś fajny pucharek z taką fajną podstawą? Trzeba startować w jakiś zawodach?
Albo w konkursie piękności :lol:
http://i908.photobucket.com/albums/ac28 ... deed1f.jpg

Jak nie masz pucharka to machnij sobie podstawkę z futra od wiertarki. Najlepiej takiego:
http://obrazki.elektroda.net/42_1253272166.jpg
Stabilne, oryginalne i można postawić na honorowym miejscu jako dekoracyjny element w industrialnym stylu. :-P
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.