EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By Risto
#1039024
The Just GG miał być ostatnim modem mechanicznym wymyślonym i produkowanym przez Imeo.
Ale ze względu na przedłużające się oczekiwanie na elektronikę do Proteus, Imeo odkurzył swój stary projekt na jeszcze jeden mod mechaniczny.

I tak powstał Esterigon:




Przypominam że nie używamy na forum czerwonej czcionki - LM
Awatar użytkownika
By saradonin
#1128889
Scott wczoraj wrzucił reckę.

Przyznam, że pomimo jak zwykle ogromnej ilości oringów ;) wizualnie mi się znacznie bardziej podoba niż 'rury kanalizacyjne' GGTS'y czy JustGG (wyglądający jak tani klon GG :lol: ).


Imeo zapowiedział też jakiś nowy parownik zaprojektowany by współgrał z tym zasilaniem.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1143934
Mam okazję pobawić się tym modzikiem, w wersji pod akumulator 18490/18500. Wykonany na prawdę bardzo ładnie. Grawer głęboki jak Rów Mariański :mrgreen:



Specyfikacja:


Materiał: Stal nierdzewna 303

Średnica: 21mm

Wysokość: 89mm (18490), 74.5mm ( 18350 ), 105mm ( 18650 )

Waga: 90g (18490)

Styki mosiężne ( teleskop )

Regulacja przepływu powietrza

Blokada zasilania

Boczne otwory wentylacyjne

Przycisk boczny

Gwint 510


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1384233
Nie mogę edytować już poprzedniego postu...

Dzisiaj przyszedł, nie mogłem się oprzeć tak kuszącemu rabatowi i mimo, że w drodze jest GG4S (notabene ciekawa sytuacji, tu kurier i tu kurier, a z Hiszpanii "idzie" od wtorku 12.05, a z Grecji kupiony wczoraj, dziś jest :lol: ) to postanowiłem zanabyć i Esterigona. Nie żałuję, jest pięknie wykonany, surowy ale i z fantazją i....jakiś taki całkiem maleńki (18500), rewelacyjnie w grabie leży *CZAJNICZEK* Tak na szybko, bo nawet w pracy nie bardzo mam co podłączyć....




Zadowolon *CZAJNICZEK*


Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Mimo, że początkowo chciałem kupić Tilemahosa 22mm, to...jednak wezmę 21mm pod Esterigon :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1468345
Esterigon w połączeniu z moim ulubionym czajniczkiem od GG, czyli Iatty. Smakowo, jak dla mnie, parownik nie do pobicie *CZAJNICZEK*
Esterigon w konfiguracji 18350, lekko zmiksowany elementami mosiężnymi.




Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Ostatnio w ESG pojawiły się bardzo dobre gotowce NR-R-NR (część R drut tytanowy grade 1), korzystam z 1 Omowych (akurat pod "czystego" mechanika) i są naprawdę rewelacyjne. Polecam śmiało :wink:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.