EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By gotronkk
#145487
Kupiłem sobie adapterek i atomka 510 do mojego BFree (w sklepie e-dym). I tu dziwna rzecz na baterii działa, a jak wpinam w USBpass nie działa. To samo dzieje się na przejściówce 901>801 na zwykłej batce M201 śmiga a na kibelku brak oznak życia. Wie ktoś coś w tym temacie skąd te dziwy??
Awatar użytkownika
By Kszywho
#145488
Podkręć troszkę śrubkę <wewnętrzny styk> w przejściówce. Po prostu w USB Pass środkowy styk jest za głęboko i tyle. Scob wpadł kiedyś na to do czego służy to wcięcie w adapterkach i wiele kłopotów z kompatybilnością sprzętu poszło w niepamięć. Chwała Scob'owi :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gotronkk
#145502
U mnie w adapterze nie ma wcięcia za to jest w batce usb ale kręcenie tym niewiele daje jutro będę się bawił jak znowu będę w pracy. [;
By adamow86
#145509
Dziwnym trafem też dzisiaj kupiłem adapter 901/510 do podciśnieniówki i atomizer 510 w sklepie e-dym w Sosnowcu. Chyba coś mylisz bo adapter ma wcięcia od strony atomizera 510, a od strony baterii 901 normalnie gwint wewnętrzny.
Twój temat oznacza : 901 bateria na 510 atomizer.

PS
Czarne mają jakby coś i długie jak atomizer 510

PS2
Testowałem też 801 na 901 i działa... tylko długość nietęga :)
Awatar użytkownika
By gotronkk
#145838
adamow86
Gdybyś przeczytał od początku wiedziałbyś, że chodzi właśnie o tą stronę od baterii. Ale chyba już dochodzę skąd nieprawidłowe działanie ale powiem jak wypróbuje rozwiązanie.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#145840
gotronkk pisze:adamow86
Gdybyś przeczytał od początku wiedziałbyś, że chodzi właśnie o tą stronę od baterii. Ale chyba już dochodzę skąd nieprawidłowe działanie ale powiem jak wypróbuje rozwiązanie.

Konstruuj poprawnie stylistycznie zdania to od razu uzyskasz konkretne odpowiedzi. Nie ma innej możliwości jak właśnie to, że styki Tobie nie dochodzą. Mój błąd, bo faktycznie w przejściówce 901/510 <z HG> wcięcia nie ma. Ale powód Twego problemu jest taki sam-styki nie dochodzą. Atomizery i batki różnych firm mają czasem inną budowę i stąd brak kompatybilności <patrz-Stick V3 vs atomki większości firm>. Spróbuj "wycisnąć" troszkę środkowy styk w przejściówce, jest na gumkach. jeśli nie, to pozostaje Ci patent z gwoździkiem lub kawałeczkiem spinacza wygiętego w literkę "T".
Awatar użytkownika
By gotronkk
#146415
Kszywho pisze:Konstruuj poprawnie stylistycznie zdania to od razu uzyskasz konkretne odpowiedzi. Nie ma innej możliwości jak właśnie to, że styki Tobie nie dochodzą. Mój błąd, bo faktycznie w przejściówce 901/510 <z HG> wcięcia nie ma. Ale powód Twego problemu jest taki sam-styki nie dochodzą. Atomizery i batki różnych firm mają czasem inną budowę i stąd brak kompatybilności <patrz-Stick V3 vs atomki większości firm>. Spróbuj "wycisnąć" troszkę środkowy styk w przejściówce, jest na gumkach. jeśli nie, to pozostaje Ci patent z gwoździkiem lub kawałeczkiem spinacza wygiętego w literkę "T".

Kszywho
Niestety problem nie leży w stykach. Dzisiaj postanowiłem styk przejściówki wyciągnąć na maxa jak się da. I nadal lipa, a po odkręceniu USBpass styk na przejściówce wciśnięty jak na początku. Znaczy się na przejściówce 901>510 patent zadziałał, ale została jeszcze przejściówka 901>801. I jakoś nie wiem czym może to być spowodowane. :/
By Ziomal
#146424
A tą przejściowkę 901-801 też kupowałeś w e-dym?
Awatar użytkownika
By gotronkk
#146438
Niet. Na Orlej w Casablanca.
By Ziomal
#146443
To podjedź do Casablanki , to może wymienią ci na inny.
A najlepiej, wypróbuj na miejscu
Awatar użytkownika
By gotronkk
#146447
Ale on działa na zwykłej batce. Problem jest w USBpass.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.