EPF
Ustniki, pyrexy, szkiełka i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By kopen
#1251071
Dzisiaj przybyła do mnie paczka z fasttechu. Były tam m.in. koszyki na 2 akumulatory 18650. Ja nie jestem elektrykiem tylko synem elektryka. Jestem co prawda inżynierem ale nie w tej branży. Z tego co wiem (a wydaje mi się że nie jestem upośledzony) to po włożeniu akumulatorów mamy tutaj piękne zwarcie. Chińczyk oszalał. Zobaczcie na zdjęciach (sorry za jakość)...


z jednej strony...



w "oddali" mostek z drugiej strony



czerwone kropki to miejsce podłączenia przewodów, na niebiesko chińskie mostki zwarciowe

Gdyby obrócić jeden z piktogramów to byłoby OK, a tak...
Co Wy na to?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1251090
Chińczyki w tej samej obudowie robią koszyki szeregowe i równoległe dlatego w tym przypadku nie zgadza się oznaczenie. Ale koszyk sam w sobie będzie działał prawidłowo.
By Polan
#1251100
Z jednej strony to Ty masz rację :)
Z drugiej strony to decydując się na taki zakup powinieneś mieć minimalna wiedzę na ten temat i plan co i jak chcesz zrobić :)
Na pewno w opisie produktu była informacja co zamawiasz.
Awatar użytkownika
By kopen
#1251101
Chyba żartujesz. Producent wyraźnie zaznaczył jak należy wkładać aku, żeby przypadkiem nie zrobić zwarcia.
Jak kupuję auto to nie sprawdzam czy rura wydwchowa przypadkiem nie wchodzi do kabiny.
By Polan
#1251104
Masz wygórowane oczekiwania a decydujesz się na zakupy w Chinach :D
Fakt mogli by użyć innego koszyka, znaczy się z poprawnym oznaczeniami, ale to wiąże się z inną cena.

Zawsze możesz złożyć reklamacje.

Co do Twojego porównania.
Samochód zamawiałeś tanio w Chinach?
Awatar użytkownika
By kopen
#1251124
Rozumiem że kolega Polan zanim włoży baterie do pilota telewizora dokładnie analizuje schemat połączeń wogóle nie patrząc na oznaczenie jak wkładać te baterie.
Wymaganie prawidłowego oznaczenia to rzeczywiście wygórowane żądania. Ja nie miałem problemu z oznaczeniem, ale ciekawe ilu ludziom zrobiło to krzywdę.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1251127
Naklej w środku dwie naklejki z poprawnym kierunkiem wkładania aku i problem się rozwiąże. Chińczyka ta dyskusja nie ruszy bo on i tak będzie dalej produkował takie same koszyki.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1251149
Nawet bym tego nie zauważył, zawsze "dupkę" baterii układam do sprężynki, a teraz się zamotałem przez te rysunki, trzeba odwrotnie ??? Ślusarz jestem, też nie elektryk, nawet nie wiem czy mi wolno zakupić akumulatory 15A, 20A i 30, 35 do Vamo5, do Nemiesisa klona, można?
Nic się nie stanie i ta moja ładowarka nadąży z nimi, mam taką Trust Fire, najtańsza... Używam wciąż 10,5A
By Polan
#1251174
kopen pisze:Rozumiem że kolega Polan zanim włoży baterie do pilota telewizora dokładnie analizuje schemat połączeń wogóle nie patrząc na oznaczenie jak wkładać te baterie.
Wymaganie prawidłowego oznaczenia to rzeczywiście wygórowane żądania. Ja nie miałem problemu z oznaczeniem, ale ciekawe ilu ludziom zrobiło to krzywdę.


Nie chce wydać się w dyskusje ale:
1. Piloty mam przeznaczone na nasz rynek i z odpowiednimi oznaczeniami zakupione od autoryzowanych krajowych dostawców.
2. Kupując bezpośrednio od Chińczyków musisz się liczyć... w sumie ze wszystkim.
3. Chcesz produkt dobrze oznaczony to taki zamów.

Spadam stąd bo chciałem dobrze a widzę, że skończy się jedynie na przepychankach :)

TapaTalk :)
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1251190
Dripek dla tych, co chcą rzucić e-palenie ;)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.