EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By zzz3
#1232282
Mogę już stwierdzić że nie palę ani nie wapuję. Na końcówce palenia zwykłych było to ok 60 szt dziennie - koszmar . Ok. 5 lat wapowałem elektronika (i tylko - nigdy razem ze zwykłym - wg mnie to się mija z celem ). Jutro mija rok jak jestem bez nałogu. Wiem także że nałóg pozostaje do końca życia i trzeba się pilnować ( teraz jednak jest dobrze i z tego się cieszę :D ). Pozdrawiam i życzę wytrwałości w postanowieniach.
By user
#1232371
Trzymam kciuki, abyś nigdy nie wrócił do nałogu *GOOD*
Ja też prawie 5 lat chmurzyłem elektryki, a około 2 tygodnie temu, przestałem :) Jestem wolny od nikotyny :) 30 lat uzależnienia chyba wystarczy by zmądrzeć ;)
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1232409
Gratulacje !!!
Ja 4 lata tytoniówki, 1 rok owocówki, a teraz przeszedłem z 24 mg na 18 mg.
Choć tylko 2,5 ml dziennie to do zmądrzenia jeszcze mi brakuje :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1232417
Również Gratuluję! Mam nadzieje, że dla mnie przyjdzie dzień kiedy nie będę musiał trzymać żadnej rury lub pudełka w ręku :)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By jch-root
#1232434
Gratuluję i zazdroszczę Wam wolności! Liczę, że za jakiś czas i ja dołączę do grona niepalących i niewapujacych.

Pozdrawiam

"Taptalkowane"
Awatar użytkownika
By Hiszpanu
#1233125
Szacun, ale coś w tym jest że to pozostaje do końca życia, mimo że sam paliłem tradycyjne papierosy przez 2 lata czyli nie długo to czuję że to pozostanie do końca życia i na pewno nie zakończę tego nawet jak przestanę palić elektroniki. Za 5, 10, może 30 lat na pewno wrócę, przynajmniej tak mi się wydaje. No nie żebym coś to wiązał z tobą, tak tylko napisałem swoje odczucia :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.