EPF
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1172981
Witam wszystkich!
Na początku chciałbym powiedzieć, że swego czasu dzięki wspaniałemu wynalazkowi jakim jest e-papieros wytrzymałem bez analoga ponad rok... Niestety pewnego dnia nie wiem jak i nie wiem czemu odnalazłem się z kiepem w zębach i tak już od trzech lat sobie śmierdzę dymem...
Wszystkie swoje e-petki porozdawałem po znajomych, którzy chcieli spróbować jak to jest ciamkać plastik.
W ramach sprzeciwu wobec wysokim cenom papierosów zacząłem je sobie skręcać samemu (jak się ma dobry tytoń.... pychotki!), jednak chciałbym znowu podjąć próbę i sobie przypomniałem o tym forum, które kiedyś mi dawało sporo otuchy :)

Tyle słowem wstępu. Niestety nie przyszedłem do was bezinteresownie, z tego co widzę e-papierosy poszły bardzo do przodu (zatrzymałem się na etapie pierwszych tanków do ego). Te wszystkie clearomizery są dla mnie czarną magią, a w czasach jak e-paliłem bateria z regulacją napięcia była przez dużą część użyszkodników tego forum traktowana trochę jako jakaś dziwna fanaberia - dzisiaj widzę, że to jest standard.
Tak więc wszystko wskazuje na to, że potrzebuję pomocy :)

W trakcie buszowania po internecie trafiłem na taki zestaw, który mnie zainteresował:

http://allegro.pl/2x-e-papieros-vision- ... 64849.html

I się pojawia kilka pytań:
1. Czy w ogóle warto? (palenie rzucić na bank warto, pytanie o stosunek jakości do ceny ;) )
2. Ta nieszczęsna regulacja napięcia... faktycznie odczuwalna różnica, czy pic na wodę (może wystarczy tańsza bateryjka)?
3. Clearomizer - coś tam o nim poczytałem, powiedzmy, że wiem odrobinkę jak to działa, pytanie, która wersja z tych proponowanych tutaj jest lepsza?
4. Może coś zupełnie innego byście proponowali?

Kupując nowego e-papierosa chciałbym poczuć ten skok technologiczny :)

Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Jasiek
By user
#1172987
Jasiek, najlepiej, to najpierw na spota w Wawie się wybierz i pocmokaj różnych e-p od człowieków.
No i jednak poczytaj nieco forum. Czas nadrobić zaległości i zorientować się "co z czym i dlaczego" :)
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1173001
Tego zestawu który polecileś, ja bym nie polecał... :wink:
Są już nowsze atomizery...no i zasilanie , hmmm...dobre,ale Vision II
to jak na razie nieco awaryjny sprzęt, zwłaszcza jesli nie masz dedykowanej ładowarki.
Zaglądnij do jednego z forumowych zaufanych sklepów.
Np. tu : https://www.e-dym.pl/
Poczytaj, wybierz coś i podaj nam co; powiemy Ci wtedy jaki to wybór.
Allegro to chyba nie jest najlepsze miejsce do takich zakupów... :wink:
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1173340
Na stronie e-dym.pl znalazłem takie cudeńko:
https://www.e-dym.pl/E-papierosy_ZESTAW ... grade.html

Tylko mam znowu kilka uwag ;)
1. Ten clearomizer jest składany z miliona części. Ja rozumiem, ze fajnie jest, bo można, jak coś się zepsuje wymienić tylko tą jedną część, ale boję się, że to mi się porozkręca w drobny mak przy uzupełnianiu...
2. Wyczytałem w komentarzu na ich stronie, że zdarzają się przecieki, wycieki i zacieki... Tyle soku wypiłem z kartridżów, kartomizerów i tego nieszczęsnego tanka, że nie ukrywam, że miałem nadzieję, że tego problemu już nie ma...
3. Bateria... Muszę przyznać, ze ta bateryjka spinner II bardzo mi się podoba wizualnie... Skoro są z nią problemy to może być wcześniejsza wersja... Chyba, że w imię większej pojemności i niezawodności pójść w stronę klasycznej baterii bez wodotrysków? Robi to jakąś znaczącą różnicę? (Dodam też, że z pewnością nie szukam moda rozmiarów nowej zabawki Sashy Grey... Szukam baterii, która nie rozpadnie się po tygodniu i będzie miała w miarę zadawalający czas działania).
4. Chyba by było jakiś moich wątpliwości na tyle...

Dzięki wielkie i pozdrawiam wszystkich :)
Jasiek
Awatar użytkownika
By pol
#1173348
By jq0o
#1173358
Jeśli poważnie myślisz o powrocie do e-p, to bierz kajfuna z e-dyma za 79 zeta+4nine-będzie dopiero 26.09,lub z alegro za 75zeta.Do tego ładowarkę i aku wysokoprądowe z forum.
No i obowiązkowo trzeba by się co nieco doszkolić :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kaliner
#1173376
3. Bateria... Muszę przyznać, ze ta bateryjka spinner II bardzo mi się podoba wizualnie... Skoro są z nią problemy to może być wcześniejsza wersja... Chyba, że w imię większej pojemności i niezawodności pójść w stronę klasycznej baterii bez wodotrysków? Robi to jakąś znaczącą różnicę? (Dodam też, że z pewnością nie szukam moda rozmiarów nowej zabawki Sashy Grey... Szukam baterii, która nie rozpadnie się po tygodniu i będzie miała w miarę zadawalający czas działania).


Vision Spinner I będzie perfekcyjny do tego opisu.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1173419
Dzięki wielkie wszystkim ;) dzwonię do e-dyma, czy mają ten zestaw w warszawskim sklepie stacjonarnym :)

Edit.
No i stało się, jestem szczęśliwym posiadaczem nowego e-petka!
Bardzo dziękuję miłemu panu ze sklepu stacjonarnego e-dym.pl w Warszawie za pomoc w złożeniu i pierwsze zalanie papieroska ;) oraz za pierwszego wspólnego buszka :)
Okazuje się, że ten Clearomizer to nic strasznego, może nawet się nauczę obsługi :)
Bateria z pokrętełkiem wręcz ocieka zajebistością, po prostu WOW!!!
Teraz pozostało tylko palić i nadrabiać zaległości na forum :cygaro:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.