EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By wrafal
#1142647
Teraz już mogę powiedzieć że pozbyłem się palenia i wapowania na stałe. Przez prawie rok nie zapaliłem ani jednego śmierdziucha, a od marca również nie wapuję. Na początku nosiłem ze sobą epetka ale nie mnie nie ciągnęło zbytnio do wapowania - wytrzymałem. Przeżyłem już kilka imprezek bez dymka, mimo że byłem w palącym i wapującym towarzystwie.
Ogłaszam wszem że po ok 30 latach palenia 40-50 śmierdziuchów dziennie dzięki e-papierosom jestem wolny od nałogu nikotynowego i od konieczności puszczania dymka. Już 5 miesięcy nie dymkuję nawet przy :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1142653
Gratulacje i tak trzymaj
Awatar użytkownika
By Landor
#1142696
Wielkie gratulacje :beer: :beer: :beer:

N9005 +TapaTalk 4.7.3
Awatar użytkownika
By Tomba
#1142701
Jak ja bym chciał wreszcie powiedzieć, że jestem wolny :roll:
Tylko najpierw muszę znaleźć jakiś sposób na moją kobietę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By nemed
#1142743
Ja też jestem wolny:-) W końcu po 2 i pół roku łażenia po sądach, uwolniłem się od harpii hehe:-D

Wysłane z Lg p760 Miui v5 by ZduneX25
By wrafal
#1144172
nemed pisze:Ja też jestem wolny:-) W końcu po 2 i pół roku łażenia po sądach, uwolniłem się od harpii hehe:-D


Gratuluję mam wrażenie że moja "Wolność" była trochę tańsza i spokojniejsza
Awatar użytkownika
By Artur Finger
#1150906
Ja nie pale od 19 lutego i tez nosze sie z zamiaram całkowitej wolności :-)
By rejanf
#1160173
Nie palę już nie pamiętam od kiedy i w końcu nic mną nie rządzi...nie ma metody mi się wydaje na niepalenie... silna wola i odrobinę wsparcia od ludzi bliskich-muszą tolerować nagłe napady agresji:P
By user
#1160188
nie ma sie co cieszyć pięć miechów to pikuś , ale gratki jak ci się uda to bedzie wielka sprawa ale wiem że w łatwy i błahy sposób można wszystko zp....... nawet mając przerwę 2 ,3 czy 5 lat nałogowcem jest się do śmierci i nawet po ....... ? .Powodzenia i wytrwałości .....................
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.