EPF
By martinnams
#1082233
Był może ktoś z forumowiczów w USA i może się podzielić swoimi doświadczeniami? Lecę tam na pół roku i mam kilka pytań:

-Jaka jest dostępność liquidów/części do e-p?
-Czy do samolotu można wziąć e-p?
-Jak e-p jest traktowany przez prawo USA? Jest w 100% legalny?
Awatar użytkownika
By soniqs
#1082245
Chłopie w stanach masz co 10 metrów vape lounge, tylko im pozazdrościsz takich miejsc :) tam z ep będziesz sie czuł jak w domu.
Awatar użytkownika
By TNK
#1082247
Ta , i cotygodniowe zawody na największą chmurę :D

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By soniqs
#1082249
tylko musisz sobie sprawic nowy sprzet, bo z volishem ego nie bedziesz przyjaznie przyjęty :)
By martinnams
#1082259
Dzięki :)

Mogę się tylko dowiedzieć o co chodzi z tym Volishem? Niedawno zmieniłem sprzęt na milda, pytam wiec z ciekawości.
Awatar użytkownika
By soniqs
#1082260
no to, że hamerykanie lubuja tylko w mechanikach i dripperach :)
Awatar użytkownika
By TNK
#1082303
Przynajmniej o taniego klona nie trudno :D

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
By gromeckyy
#1083514
Jeżeli mogę się podzielić swoim zdaniem:
1. Mieszkam juz tu prawie rok(okolice Chicago) i powstaje coraz więcej pkt z których można dostać sprzęt,co do dostepnosci liquidow robi sie tego coraz więcej(stacje benzynowe, likier story i inne cuda wianki) z moich obserwacji to jakoś dużo E-palaczy nie zauważyłem.
By Havner
#1140919
A orinetuje się ktoś jak jest z wniesieniem na pokład samolotu czy odprawę graniczną po stronie USA?

Krótko mowiąc czy jak zabiorę ze sobą e-papierosa z Polski to czy nie będę miał problemów?
Jak z liquidami? Lepiej nie brać i kupić na miejscu?

Pozdrawiam.
By TRNCzarny
#1140923
Havner pisze:A orinetuje się ktoś jak jest z wniesieniem na pokład samolotu czy odprawę graniczną po stronie USA?

Krótko mowiąc czy jak zabiorę ze sobą e-papierosa z Polski to czy nie będę miał problemów?
Jak z liquidami? Lepiej nie brać i kupić na miejscu?

Pozdrawiam.

Z drewnem do lasu chcesz jechac ? ;)
Awatar użytkownika
By Tomba
#1140959
@ Havner - e-p przewieziesz bez problemu, a co do płynów, to poczytaj najlepiej na stronach przewoźnika.
W tym roku zmieniły się przepisy dotyczące przewożenia płynów i jak znajdzie się jakiś nadgorliwiec, to może zarekwirować płyny nawet z bagażu rejestrowanego.
Tak, czy siak lepiej przewozić zapasy w luku niż w bagażu podręcznym.
Osobiście przewoziłem ostatnio w bagażu podręcznym i to samogony - bez żadnych etykiet. Nikt się nie doczepił, ale ryzyko istnieje.
By Havner
#1140977
Tomba pisze:@ Havner - e-p przewieziesz bez problemu, a co do płynów, to poczytaj najlepiej na stronach przewoźnika.
W tym roku zmieniły się przepisy dotyczące przewożenia płynów i jak znajdzie się jakiś nadgorliwiec, to może zarekwirować płyny nawet z bagażu rejestrowanego.
Tak, czy siak lepiej przewozić zapasy w luku niż w bagażu podręcznym.
Osobiście przewoziłem ostatnio w bagażu podręcznym i to samogony - bez żadnych etykiet. Nikt się nie doczepił, ale ryzyko istnieje.


Rozumiem, dzięki.
Płyny jak zwykle pewnie, do 50ML i osobno kładzione przy kontroli bezpieczeństwa. Bardziej chodziło mi o to czy "przypadkiem" nie zaklasyfikowali liquidów jako płynów niebezpiecznych. W niektórych MILD'ach jest np. wanilina zaklasyfikowana jako drażniąca. Nie mówiąc juz o samej płynnej nikotynie.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1140980
Płyny możesz przewozić w pojemnikach do 100ml.
O to lotto, że liquidy nie są sklasyfikowane i nie znalazłem u przewoźników z których korzystałem wzmianki o nich.
Jedno jest pewne. Nie można przewozić trucizn (zarówno w luku bagażowym jak i kabinie).
Dlatego też napisałem, że jak się znajdzie jakiś nadgorliwiec i przeskanuje Ci liquidy, to może je zakwalifikować jako truciznę.
Ewentualnie możesz negocjować, że to Twój lek :wink:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.